Parametry výběru

Eko tašky LOQI

Značka LOQI se zabývá výrobou ekologicky šetrných nákupní tašek a ochranných obalů na kufry. Jejich výrobky se vyznačují nápaditostí, barvami, elegancí a jedinečným stylem.

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Společnost LOQI je známa svými výrobky téměř po celém světě. Jednotliví návrháři pochází z odlišných koutů světa a do svých výrobků vnáší kouzlo toho nejlepšího ze své kultury. Název LOQI symbolizuje spojení mezi Východem a Západem. LO je zkratkou latinského slova Loci, které znamená místo. Slovo QI je převzato z čínštiny a označuje životní energii.

Značka LOQI si dává velmi záležet na výběru materiálu a podmínkách, za kterých jsou produkty vyráběny. Látka OEKO-TEX, která je použitá na tašky je certifikovaná jako šetrná k životnímu prostředí. Certifikace zahrnuje testy na zakázané látky, látky škodlivé i látky škodlivé jež ještě nejsou ošetřeny legislativě. Podle The Consumer Product End-use Research Institute Co., Ltd z Japonska, který se zabývá testováním kvality, dosáhly výrobky LOQI hodnocení 4 a více na stupnici 1 (velmi slabý) až 5 (vynikající). Továrny LOQI jsou akreditovány Inertek, což zaručuje dodržování norem, které se zabývají péčí o zdraví a bezpečnost zaměstnanců a dodržování ekologických iniciativ.