Loooqs bílá

Vyprodáno
Kód produktu
XDDESIGN-P820-303X
Vaše cena (včetně DPH) 272 Kč
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktická digitální váha na zavazadla.

Váhy Loooqs zajistí pohodovou přípravu na cesty, bez zbytečného stresu z překročení hmotnosti. Doma si vše v klidu připravíte a ihned zavazadlo zvážíte. Váhy mají velký displej s dobře viditelnými číslicemi. Snadné vážení umožňuje pásek s plastovou přezkou, na který se zavazadlo zavěsí. Odchylka ve vážení je maximálně 100 g. Maximální hmotnost zavazadla je 45 kg, váhy jsou nastaveny proti přetížení.

- velký displej
- pásek s přezkou pro zavěšení zavazadla
- jednoduché ovládání
- přesnost vážení 100 g

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceXD Design
Barvabílá
Rozměry3,0 x 10,0 x 3,5 cm
MateriálPlast
RFID ochrana karetNe
Hmotnost79 g
Záruka2 roky

Recenze (3)

Barbora P.05. 2. 2019
Funguje bez chyb :)
Miloš M.02. 10. 2017
Produkt splnil očekávání. Přesnost váhy jsem porovnával s kalibrovanou kuchyňskou váhou a shodují se. Přiložený český návod je spíše úsměvný. Dozvíme se, že váha je nabízena v černé, bílé a limetkové barvě. A že max. nosnost je 45 kg. Což je chybný údaj, protože originální anglický návod výrobce uvádí 40 kg (!). O funkcích jako je tara či změna jednotek se z ČJ návodu nedozvíme nic. Vím, že není problém přeložit si původní návod, ale neměl by dovozce zajistit i jeho odpovídající překlad? Za problém považuji hlavně údaj o max. zatížení váhy - teoreticky hrozí její přetížení.
Jiřina T.30. 12. 2016
vyhovuje pro běžné cestování

    O značce

    Nizozemská společnost XD Design byla založena v roce 1986 jako XD Modo. Původně se XD Modo věnovala pouze reklamnímu trhu, ale v roce 2007 rozšířila své působení i na maloobchod. Bohaté zkušenosti, nasbírané za dobu svého působení jsou vidět na každém z jejich výrobků, které zaujmou na první pohled. Promyšlený výběr materiálů a využití detailů, které nejsou pouhou okrasou, ale plně funkčním prvkem, dělají z této značky jednu z nejzajímavějších na trhu.

    Kategorie