Golla Private M

Vyprodáno
Kód produktu
GOLLA-G221100
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Cestovní taštička na kosmetické potřeby.

Ideální pro kosmetické potřeby při vašich cestách. Prostorná hlavní kapsa se uzavírá na zip a uvnitř najdete menší kapsičku na drobnosti. Taška zaujme svým stylovým designem a provedením v pastelových barvách. Vnitřní PVC vrstva zajistí, že vám případně vylitý odličovací prostředek neproteče do zbytku kufru.

- hlavní oddíl se zavíráním na zip
- otevřená vnitřní kapsička
- kožené prvky
- vodoodpudivý materiál
- uvnitř PVC vrstva proti protečení

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceGolla
Rozměry22 x 10,5 x 7 cm
Materiál100% polyester
RFID ochrana karetNe
Hmotnost95 g
Záruka2 roky

Recenze (1)

Dagmar V.24. 11. 2018
Spokojena

    O značce

    Firma byla založena ambiciózními bratry Kähkönenovými v 90. letech v malém finském městečku Kolla, které posloužilo jako inspirace pro název značky. Začínali navrhováním a konstrukcí nábytku v otcově dílně, díky čemuž se jejich jméno dostalo do celého světa. Některé kousky byly dokonce prodávány v galerii moderního umění MoMa v New Yorku. Na přelomu milénia využila společnost Golla příležitost na právě se rozvíjejícím trhu s elektronikou a stála tak u zrodu designových obalů a brašen na notebooky a další elektronické příslušenství.

    Klíčovým bodem všech výrobků je zaručeně unikátní design vycházející ze skandinávské tradice. Také proto je tato značka velmi oblíbená především u mladých lidí, kteří milují originalitu, vysokou kvalitu, praktičnost a styl, což Golla do detailu splňuje.

    Kategorie