Ergobag Penál vybavený Fluo růžový

Vyprodáno
Kód produktu
ERGOBAG-HPC-002-9K2
Vaše cena (včetně DPH) 680 Kč
Varianta Fluo růžový
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Jednopatrový penál s náplní.

Chcete si ušetřit starosti a čas a zároveň mít jistotu, že vaše dítě bude mít vše, co potřebuje? K 20-dílnému setu stačí dokoupit pouze propisku či pero a požadovaná výbava bude kompletní.

- jednopatrový penál s chlopní
- opatřeno kvalitním zipem
- uvnitř prostor na rozvrh hodin

Náplň obsahuje trojhranné pastelky a tužku, které napomáhají správnému uchopení. Zároveň jsou vyrobeny ze dřeva s certifikací FSC, jež zaručuje, že byly dodrženy zásady lesního hospodaření chránící přírodu.
- 6 silných trojhranných pastelek Lyra
- 10 tenkých trojhranných pastelek Lyra
- 1 trojhranná tužka
- ořezávátko, guma a pravítko

Protože je pouzdro vyztuženo papírovým kartonem, nedoporučujeme jeho praní v pračce či jiné namáčení.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceErgobag
Barvafialová
Rozměry20,5 x 13,5 x 3 cm
Materiálekologický materiál z recyklovaných PET lahví
RFID ochrana karetNe
Hmotnost300 g
Záruka2 roky

Recenze (3)

Michaela 23. 9. 2018
Za nás obovská spokojenost. Penál maximálně vybavený : 2 druhy pastelek - silné,slabé, pravítko, ořezávátko, tužka. Vše ve vysoké kvalitě. Za nás produkty od Ergobag top na trhu.
Michaela K.23. 9. 2018
Pro nás bez jediné výtky. Vybavenost, kvalita, design. Výbava : pravítko, guma, ořezávátko, velmi kvalitní pastelky, obyčejná tužka. Nedám dopustit a máme jasno do budoucna. Značku Ergobag na 1.místě
Michaela K.21. 9. 2018
Bez jediné výtky.Krásný,kvalitně vybavený.Ergobags je 1!

  O značce

  Firma Ergobag provedla revoluci na trhu se školními batohy. Jejich unikátní ergonomický koncept inspirovaný vysokohorskými batohy předchází přetěžování dětské páteře a vadnému držení těla.

  Věděli jste, že batoh prvňáčka váží až 6 kg? Ergobag dětským zádům pomáhá se s takovou zátěží vyrovnat. Důležité jsou výškově nastavitelné ramenní popruhy, stejně jako posuvný hrudní a pánevní popruh, které zajistí, že lze batoh individuálně upravit na míru každého dítěte. Větší část zátěže je tak přenášena na stabilní oblast pánve, což prospívá přetěžované krční a bederní páteři.

  Kromě toho jsou batohy vyrobeny z recyklovaného materiálu, který je však díky impregnaci voděodolný. Produkty Ergobag si již získaly mnohá ocenění a důvěru rodičů, kterým není zdraví jejich dětí lhostejné.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: