Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Eastpak Bundel

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
EASTPAK-EK016
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktická ledvinka se třemi kapsami.


Dříve oblíbené ledvinky si opět nacházejí své příznivce. A není se čemu divit – umožní mít veškeré nezbytnosti stále při sobě, aniž by vám cokoliv překáželo či zbytečně zaměstnávalo vaše ruce. Bundel navíc kromě praktičnosti nabízí i pohodlí a stylový design.

- prostorná hlavní kapsa
- menší kapsy na zip na přední i zadní straně ledvinky
- nastavitelný popruh
- kožené detaily

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceEastpak
Rozměry28 x 16 x 12 cm
Materiál100% Polyester
RFID ochrana karetNe
Hmotnost190 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Historie značky Eastpak se píše již od roku 1952, kdy se tato firma zaměřovala především na výrobu batohů a zavazadel určených pro americkou armádu. V této době je také zakořeněn důraz na kvalitu, který ve filozofii společnosti zůstává i nadále.
  V druhé polovině 70. let pak našla tato firma další odbytiště pro své batohy, a to univerzitní kampus. Studenti si batoh Padded Pak'r (který je mimochodem stále prodávaným bestsellerem) zamilovali doslova ze dne na den a tehdy také vznikla značka Eastpak tak, jak ji známe dnes.
  Od té doby již Eastpak pouze vzkvétá. Sortiment se postupně přizpůsobuje módním trendům a požadavkům zákazníků a rozrůstá se – například o řadu cestovních zavazadel na kolečkách. Co však zůstává, je kvalitní zpracování, na které se můžete spolehnout.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: