Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Batohy Eastpak

Eastpak je osvědčená americká značka vyrábějící především batohy a další cestovní zavazadla, která se vyznačují maximální živostností. Díky mnoha barevným variantám i tvarům si jistě každý milovník kvality a jedinečného stylu vybere svého favorita.

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Historie značky Eastpak se píše již od roku 1952, kdy se tato firma zaměřovala především na výrobu batohů a zavazadel určených pro americkou armádu. V této době je také zakořeněn důraz na kvalitu, který ve filozofii společnosti zůstává i nadále.
V druhé polovině 70. let pak našla tato firma další odbytiště pro své batohy, a to univerzitní kampus. Studenti si batoh Padded Pak'r (který je mimochodem stále prodávaným bestsellerem) zamilovali doslova ze dne na den a tehdy také vznikla značka Eastpak tak, jak ji známe dnes.
Od té doby již Eastpak pouze vzkvétá. Sortiment se postupně přizpůsobuje módním trendům a požadavkům zákazníků a rozrůstá se – například o řadu cestovních zavazadel na kolečkách. Co však zůstává, je kvalitní zpracování, na které se můžete spolehnout.