Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dámský batoh Deuter Trans Alpine Pro 26 SL Maron-arctic

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-3206019-5324
Vaše cena (včetně DPH) 4 790 Kč
Varianta Maron-arctic
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Kvalitní a funkční batoh pro náročné cyklistky.


Batohy Deuter Trans Alpine jsou ideálními partnery do těžkého terénu a složitých výstupů. Je navržen tak, aby co nejlépe seděl na zádech a zároveň převádí těžiště co nejblíže a nejpohodlněji k tělu. Zasouvací bederní pás těsně kopíruje postavu a umožňuje svobodný pohyb trupu. Dalším praktickým prvkem je např. bezpečná kapsa na telefon ve spodní části pod zádovým panelem, která umožňuje vyndat mobil bez sundávání celého batohu ze zad. Verze SL je díky zkrácenému zádovému panelu přizpůsobena ženským postavám.

 • zádový systém Airstripes
 • systém upravení a utažení těžiště Active Comfort Fit
 • pružný ocelový rám
 • zipem oddělitelná spodní komora batohu
 • polstrovaný bederní pás
 • hrudní popruh
 • pláštěnka na batoh
 • strečová kapsa pro oddělení mokrého prádla
 • držák na helmu
 • SOS štítek
 • kapsa s fixací pro hydrovak (3 l)
 • kapsa na telefon s rychlým přístupem
 • stahovací popruhy pro úpravu těžiště
 • Pull-Forward zatahovací systém bederního pásu
 • držák na brýle na ramenním popruhu
 • dvě boční externí kapsy
 • neklouzavý drsný povrch na ramenních popruzích pro pohodlnější přenášení kola na zádech

Airstripes zádový systém

Záda batohu jsou vyrobena ze dvou tvarovaných pěnových pruhů se vzduchovými kanálky. Mezera mezi oběma pruhy vytváří „komínový“ efekt, který zvyšuje ventilaci a prodyšnost.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Barvačervená
Objem26 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry51 x 27 x 20 cm
Hmotnost1450 g
Materiál600D Polyester / 100D Polyamid Ripstop
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/