Deuter Fox 30 Mango-midnight

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-3611121-9302
Vaše cena (včetně DPH) 2 691 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Turistický batoh pro mladé cestovatele.

Deuter Fox 30 je batoh pro mladé turisty s veškerým komfortem velkých batohů Deuter. Díky Quick systému Vari se dokonale přizpůsobí postavě juniora a může s ním doslova vyrůstat. Tento batoh je doporučován dětem od osmi let, ale posloužit může i dospělým s nízkou tělesnou výškou.

- jemně polstrované ramenní popruhy s měkkými hranami
- skvěle sedící nastavitelný bederní pás se systémem Pull-Forward
- optimální rozložení váhy nákladu
- kompresní popruhy upravující pozici těžiště batohu
- nastavitelný hrudní popruh s píšťalkou
- uzavírání batohu pomocí víka
- skrytá kapsa na cennosti pod víkem
- úchytná poutka na víku na horní části batohu
- postranní pružné kapsy
- boční kompresní popruhy
- další přístup do hlavní komory spodním otvorem na zip
- poutka na cepíny a trekingové hole
- kompatibilní s vodním rezervoárem (až 3 l)
- SOS štítek
- přihrádka na oddělení mokrého prádla
- ergonomicky tvarované ramenní popruhy ve tvaru S

Contact System
Ergonomicky tvarované zádové polštáře těsně naléhají na záda a optimálně rozkládají váhu nákladu. Kanály mezi polštáři volně proudí vzduch a poskytuje tak příjemnou ventilaci.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Barvaoranžová
Objem30+ 4 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry60 x 23 x 22 cm
Hmotnost1220 g
Materiál210 Baby Rip / Bright RS / PES 600
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

Martina P.16. 3. 2012
Super batoho pro malého turistu:) dcera je nadšená, má 6 roků a batoh v pohodě unese.

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/