Camelbak StoAway 2 l Black

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-1148001000
Vaše cena (včetně DPH) 1 399 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Tepelně izolovaný hydrovak o objemu 2 l.

Hydrovak StoAway 2 l je tepelně izolovaný vodní rezervoár vhodný do batohů, které jsou kompatibilní s vodním vakem. Rezervoár je vhodný především na zimní sporty, tekutina díky izolaci nezamrzá. V létě potom udržuje nápoj chladný.

- 10mm pěnová izolace
- izolační hadička a kryt náustku
- nastavitelné poutko na nošení v ruce
- několik poutek na upevnění do batohu
- BPA/BPS/BPF Free

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvačerná
Objem2 l
MateriálVýrobce neuvádí
Rozměryvýrobce neuvádí
Hmotnost130 g
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: