Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CamelBak Skyline 10 LR Ember/Charcoal

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-S62577
Vaše cena (včetně DPH) 3 190 Kč
Varianta Ember/Charcoal
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Cyklobatoh vhodný k bláznivým sjezdům.

Batoh nové generace pro celodenní vyjížďky či túry. Rezervoár je umístěn v bederní oblasti, čímž dochází snížené těžiště batohu.

- hrudní a bederní pás
- kapsa na bederním pásu
- Magnetic Tube Trap k přichycení hadičky od rezervoáru
- možnost připevnění

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvačervená
Objem7 l + 3 l rezervoár
Kapsa na notebookNe
RozměryDélka zad: 40 cm
Hmotnost980 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

    Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

    Kategorie