Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

CamelBak Rogue lemon green 2l

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-RO62242
Vaše cena (včetně DPH) 1 800 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

CamelBak Rogue lemon green 2l je aerodynamický cyklobatoh se snadným zevním přístupem k 2l rezervoáru (2-3 hodiny jízdy). Batoh je vhodný zejména pro silniční cyklistiku. Nízky profil batohu zajišťuje stabilitu a nedochází ke kontaktu s přilbou.

Vlastnosti:
Rezervoár Omega™ Hydrotanium™ s limitovanou doživotní zárukou.
Prostor pro náhradní duši, nářadí a energetické tyčinky.
Prodyšné síťované popruhy a záda pro větší pohodlí.
Vybaven hrudním pásem.
Reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti.
Dělená vnější kapsa na zip s karabinou na klíče.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvazelená
Objemúložný prostor: 2,1l
Kapsa na notebookNe
Rozměry418 x 203 x 50 mm
Hmotnost560 g
MateriálPolyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze (1)

4 z 5
(1 recenzí)
5 *
0%
4 *
100%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
  1 uživatelských recenzí

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie