Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Camelbak Podium Replacement Cap Black

Vyprodáno
Kód produktu
CAMELBAK-1946001000
Vaše cena (včetně DPH) 149 Kč
Varianta Black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Náhradní uzávěr k lahvím Podium.


Jedině dostatečný pitný režim vám při sportu zajistí ty nejlepší výkony. Pořiďte si proto ke své lahvi Podium náhradní uzávěr, který nezanechává nežádoucí chutě, snadno se čistí a je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu.

 • brání proniknutí nečistot a mikroorganismů do lahve
 • zajišťuje vysoký průtok vody a zároveň zabraňuje jejímu rozlití
 • 100% BPA, BPS a BPF free
 • uzávěr lze snadno rozložit na části a vyčistit
 • těsnicí náustek zabraňuje nechtěnému protečení
 • vyrobeno z kvalitního materiálu, který neváže chutě ani pachy

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCamelbak
Barvačerná
Rozměryvýrobce neuvádí
MateriálPolypropylen
RFID ochrana karetNe
Hmotnostvýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Camelbak je americká firma, která na trhu působí více než 20 let.Tehdy přišli s originálním nápadem spojit batoh a rezervoár na vodu. Zpočátku byly Camelbaky oblíbené zejména mezi bikery a motokrosaři, ale dnes již tyto batohy využívají téměř všichni, kteří se pohybují v technicky náročném terénu, kde potřebují rychle a snadno doplňovat tekutiny. Konečně je možné věnovat svou pozornost náročné jízdě nebo různým překážkám, a přitom mít pocit nepřetržitého přístupu k vodě či jiné tekutině. Pokud je tělo dostatečně hydratováno, dostaví se zlepšení výkonu, snížíte únavu a urazíte mnohem větší vzdálenost. Proto bychom neměli nikdy zapomínat na dostatek tekutin při každém výletu či větší túře, ať už na kole nebo pěšky.

  Firma Camelbak se může pyšnit mnoha úspěchy. Pomohla horolezcům při zdolávání Everestu. Byla součástí mírových misí, kde jejich výrobky pomáhaly příslušníkům námořní pěchoty. Zapomenout také nelze na kosmonauty, kteří i s pomocí Camelbaku budují vesmírné stanice. Uplatnění produktů této firmy je vskutku "extrémní". Camelbak využívá prvotřídní materiál a zaujme především technickým řešením výrobků. Hlavně díky tomu, že se snaží o neustálé inovace, je firma dlouhodobě na špici mezi podobně zaměřenými výrobci.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: