Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

CabinZero Classic 36L Jaipur Pink

Vyprodáno
Kód produktu
CABINZERO-171806
Vaše cena (včetně DPH) 1 540 Kč
Varianta Jaipur Pink
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 10 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Praktický palubní batoh ideální do letadla.


Hledáte spolehlivého společníka na cesty? Měl by vydržet dlouhá putování a příliš vás nezatěžovat? Nechcete platit poplatky za odbavení zavazadla? Už nehledejte! CabinZero je synonymum pro batohy určené do kabiny letadla. Lehké a kvalitní batohy, které sbalíte podobně jako cestovní kufr, jsou určené pro dobrodruhy jakéhokoliv věku. Ideální jsou pro městská putování po památkách, při nichž nepotřebujete turistický batoh. Někdy zkrátka více oceníte stylový doplněk, do něhož se při cestování nalehko vejde vše potřebné. Díky mimořádnému důrazu na kvalitu a odolnost vám navíc zavazadlo CabinZero vydrží zaručeně deset až dvacet pět let. Batoh střední velikosti je ideálním zavazadlem na prodloužený výlet strávený v některé z evropských metropolí.

  • polstrované a nastavitelné ramenní popruhy
  • hlavní komora na zip
  • přihrádka na 15,6" notebook
  • jezdce zipu lze uzamknout visacím zámkem (není součástí výrobku)
  • speciální YKK zipy nejodolnější ve své třídě
  • boční stahovací popruhy
  • horní a boční držadlo pro pohodlnou manipulaci a přenášení v ruce
  • přední kapsa na zip na drobnosti
  • vnitřní kapsa ze síťoviny a látková kapsa na zip pro snadnější organizaci věcí
  • voděodolný materiál
  • integrovaný štítek Okoban Global Luggage Tracker
  • záruku 10 let lze zdarma prodloužit až na 25 let „lajknutím“ stránky CabinZero na FB (nejpozději do 30 dnů ode dne nákupu) a vyplněním formuláře na oficiálních webových stránkách výrobce

Co je Global Luggage Tracker od společnosti Okoban?

Jde o bezpečnostní prvek, díky němuž se může ztracené nebo ukradené zavazadlo dostat po nalezení zpět do rukou svého majitele. Systém funguje na principu nálezů a ztrát. Po zakoupení batohu CabinZero stačí zaregistrovat kód uvedený na štítku na okoban.com.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceCabinZero
Barvarůžová
Objem36 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15,6"
Rozměry45 x 31 x 20 cm
Hmotnost700 g
MateriálWaterproof Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka10 let

Recenze (21)

4.9 z 5
(21 recenzí)
5 *
100%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%
    21 uživatelských recenzí

    O značce

    Za vznikem značky CabinZero stojí neobyčejný příběh jednoho cílevědomého muže a milovníka cestování, Neila Vardena. Tento příběh začal už roku 1993, když se Neil po studiích ve Velké Británii vydal na svou první šestitýdenní cestu po Indii s krosnou s vnějším rámem. Na další cestu do Indie o šest měsíců později si pořídil novou krosnu s vnitřním rámem, ta se však po šesti týdnech rozpadla. Neil se tehdy rozhodl, že ke svému cestování potřebuje batoh, který bude menší (o objemu maximálně 35 litrů) a odolnější s uzamykatelnými jezdci zipů. S takovým batohem, který mohl mít stále při sobě na palubě jakéhokoliv dopravního prostředku, podnikl svou třetí cestu do Indie. A světe div se, vešlo se mu do něj vše potřebné na několikaměsíční putování.

    Po této výpravě si našel práci v jedné britské korporaci, avšak po pár letech ze stresu onemocněl, a tak se rozhodl začít radši pracovat na vlastních projektech. Během následujících cest zjistil, že se jeden z nejoblíbenějších průvodců po Bangkoku a Chiang Mai neprodává ve Spojeném království, zařídil tak jeho distribuci, což ho posunulo na cestovatelský trh. Stále hodně cestoval a uvědomoval si, že novinka v letecké přepravě, v podobě striktně určených rozměrů palubních zavazadel a současného zpoplatnění těch odbavených, mění celý trh. A když hledal takový batoh, který by vyhovoval jeho náročným požadavkům, zjistil, že na trhu žádný takový batoh není. To byla pro Neila výzva a rozhodl se navrhnout a začít vyrábět batoh svých snů.

    V roce 2014 se tak spustila výroba veselých palubních batohů CabinZero. Neil sám testuje každý nový druh svých zavazadel, jejichž hlavní devízou je odolnost a spousta nenápadných, ale o to praktičtějších vychytávek, včetně kvalitních materiálů, uzamykatelných zipů a speciálního stopovacího systému, díky němuž se k vám může vrátit dávno ztracené zavazadlo.

    Základní podstatou těchto palubních batohů je jejich odolnost a vysoká kvalita zpracování jednotlivých materiálů. To vše má zajistit bezpečí a jistotu na cestách. Batohy prochází v místech produkce ve Vietnamu i v Číně kontrolami kvality, a to ve všech fázích výroby, protože právě kvalita je určujícím znakem těchto zavazadel. Jsou navrženy tak, aby svým majitelům vydržely přinejmenším deset nebo pětadvacet let, na něž společnost poskytuje záruku (prodloužená záruka je dostupná všem novým majitelům batohů, kteří „lajknou“ facebookovou stránku CabinZero). Veškeré materiály také splňují kritéria všech evropských regulatorních testů, podléhají tak nejvyšším standardům, jako je například nařízení EU REACH o snížení dopadu výroby na lidské zdraví a přírodu.

    Batohy CabinZero jsou vyráběny za dodržení principů sociálně zodpovědné firmy, která dbá na dobré pracovní podmínky ve všech článcích výroby. Základním principem společnosti je představa, že šťastní zaměstnanci jsou základem správného podnikání. Neil Varden osobně dohlíží na podmínky v továrnách, kde se batohy šijí, ty jsou také zapojeny do sítí výroben bojujících proti vykořisťování personálu. Zkrátka CabinZero nevyužívá ke své produkci žádné sweatshopy, což potěší každého, kdo se zajímá o dopady výroby na společnost i životní prostředí.

    CabinZero chce od roku 2015 také podporovat charitativní projekty v rozvojových zemích prostřednictvím podpory udržitelného turismu nebo cestování. Také jsou zamýšleny vzdělávací programy pro místní obyvatele. Očekává se tedy vznik speciálních limitovaných řad batohů, výtěžek z jejich prodeje půjde právě na dobročinné účely.

    A co vlastně CabinZero znamená? Je to zkratka pro motto značky: „Cabin Sized = Zero Hassles“ (kabinová velikost = nula potíží).

    Oficiální stránky výrobce: www.cabinzero.com

    Oficiální stránky výrobce v češtině: www.cabinzero.cz

    Kategorie