Vaude Zerum 38 LW

Vyprodáno
Kód produktu
VAUDE-12440
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Odlehčený batoh ideální na treky a dobrodružné túry.

Často se vydáváte na výlety, při nichž proklínáte každý gram navíc, který s sebou nesete? V takovém případě si batoh Zerum zamilujete! Jedná se o nejlehčí batoh ve své objemové kategorii, použitý materiál je přitom velmi odolný a nastavitelný zádový systém se navíc postará o maximální pohodlí. Batoh je vhodný zejména pro osoby menšího vzrůstu (do 175 cm).

- individuálně nastavitelná podpůrná část zad
- polstrovaný bederní pás s kapsou
- snadné zapínání s přezkou
- zesílené dno
- postranní kapsa
- boční strečová kapsa na láhev
- hrudní pás s píšťalkou
- poutka pro přinutí holí a další výstroje
- boční kompresní popruhy
- kompatibilní s vodním rezervoárem

Výrobek nese označení Green Shape, které deklaruje využití udržitelných materiálů, výrobních procesů a fair trade, a Eco Finish, jež odkazuje k použití voděodolné úpravy bez životnímu prostředí škodlivých fluorouhlovodíků (PFC).

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceVaude
Objem38 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry62 x 31 x 24 cm
Hmotnost860 g
MateriálHlavní materiál: 100% Polyamid; 70 D Ripstop Silikon s Polyuretanovým nátěrem; Kontrastní látka: 100% Polyamid; 200 D cross stitch Ripstop
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

    O značce

    Společnost Vaude byla založena v roce 1974 v německých Alpách. Dnes má značka Vaude zastoupení po celém světě, a to ve více než 40 zemích. Vaude patří mezi lídry v oblasti výroby a distribuce sportovního vybavení - od oblečení po batohy. Provedení a zpracování všech batohů a brašen Vaude je na té nejvyšší úrovni kvality. Vaude je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem. Důraz na ekologii a společenskou zodpovědnost je ústředním bodem filosofie této značky.

    Díky našemu eshopu máte nyní možnost prohlédnout si a případně i zakoupit kterýkoli batoh, brašnu nebo tašku Vaude. Doporučujeme cyklobatohy z řady Bike Alpine, které patří mezi ty nejoblíbenější. Studenti ocení kvalitní brašny na notebook - za zmínku rozhodně stojí řada brašen Rom, které jsou dostupné v celé řadě barevných variant. Také pro Vaše ratolesti můžete objednat veselý batůžek. Dětské batohy jsou dostupné v nejrůznějších provedeních - modely Puck, Ayla či Minnie si vaše ratolesti ihned zamilují.