Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
TITAN Made in Germany

CÍLEM JE DOKONALOST. CESTOU JSOU INOVACE.

Značka TITAN mění svou orientaci na zákazníka a přináší na trh novou řadu prémiových kufrů s výrazným logem, které zvyšují její charisma i rozpoznatelnost mezi ostatními značkami zavazadel na trhu.

Prémiová kvalita, láska k řemeslu a výroba realizovaná přímo na území Německa – se stávají důležitými aspekty, na nichž značka TITAN staví svou budoucnost, která má být více orientovaná na tradiční řemeslnou výrobu zavazadel. Cílem je vždy překonávat očekávání zákazníka, proto jsou standardy nastaveny opravdu vysoko.

Domovem všech nápadů je sídlo firmy v německém Hamburku. Zde se s nadšením, kreativitou a intuicí navrhují a vyvíjejí exkluzivní výrobky, jejichž přednosti na cestách opravdu oceníte. Od prvního náčrtu až po poslední šroubek. Tradice spojená s inovacemi je novým mottem brandu a zároveň garancí kvality každého zavazadla pyšnícího se přívlastkem „Made in Germany“.

Litron Cherry Red

LITRON – PRÉMIOVÁ LEHKOST

Design s lineárním žebrováním upoutá vaši pozornost. Prémiová kvalita prodlouží životnost.

Řada skořepinových kufrů LITRON je ztělesněním výjimečných funkcí a stylové jednoduchosti.

Vyrábí se v továrně na kufry značky TITAN v bavorském Hauzenbergu a vyniká řadou skvělých vlastností, jakými jsou například extrémní odolnost, překvapivě nízká hmotnost a extra tichá dvojitá kolečka pro komfortní jízdu.

Užijte si svůj volný čas na cestách vždy na té nejvyšší úrovni!

Prohlédnout kolekci
TITAN
LITRON L
Black
TITAN
LITRON M
Grape Green
TITAN
LITRON S
Cherry Red

 

TITAN – NA CESTĚ K DOKONALOSTI

TITAN pro své výrobky i komponenty pečlivě vybírá ty nejlepší materiály, popřípadě si je i sám vyvíjí a modifikuje tak, aby byly zcela v souladu se všemi požadavky. Čerpá při tom z desetiletí odborných zkušeností a know-how získaného z mezinárodního působení.

Větší pozornosti se v budoucnu dostane i dalším službám. Například garance dlouhodobé dostupnosti všech náhradních dílů je pro zákazníky naprosto jedinečným benefitem.

Své místo má v nově vytyčené strategii také udržitelnost produktů TITAN. Ekologicky šetrná výroba, krátké přepravní vzdálenosti a mnoho dalších prvků přispívá k ochraně životního prostředí. Příroda si zaslouží naši největší úctu.

TITAN LITRON - Made in Germany