Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Stratic Slight L

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
STRATIC-9876-75
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Kvalitní textilní kufr na čtyřech kolečkách.

Velký textilní kufr, který vám poskytne dostatečný úložný prostor při současném zachování nízké váhy. Ideální pro dvoutýdenní pobyty. Součet rozměrů nepřekaručuje maximální limit většiny leteckých společností pro odbavená zavazadla, díky čemuž se vyhnete nežádoucím příplatkům. Pro snadnější sbalení a lepší přístupnost k obsahu je vybaven třemi oddělitelnými komorami, každá s vlastním zipem. Součástí dvou větších komor jsou nastavitelné popruhy, které vám pomohou s balením i stabilizací vašich věcí. Čelní, nejmenší komora slouží ke snadnému přístupu k cestovním dokumentům nebo novinám. Kufr je vybavený obvodovým zipovým systémem pro nadstavení objemu, v případě, že potřebujete více místa. Čtyři dvojitá kolečka zajišťují dostatečnou stabilitu a zároveň zachovávají dobrou ovladatelnost. Kufr je vybaven integrovaným bezpečnostním zámkem TSA.

- čtyři kolečka zajišťující snadný pohyb v různém terénu a dobrou stabilitu
- teleskopické výsuvné madlo z lehkého hliníku s aretačním tlačítkem
- dvě textilní madla na kratší i delší straně pro pohodlné přenášení
- tři komory pro snadnější sbalení a dobrý přístup k uloženým věcem
- kompresní popruhy ve větších komorách
- kufr je vybavený expandérem pro rozšíření objemu o 10 l
- integrovaný TSA zámek pro bezproblémové cestování do USA
- kufr nepřekračuje maximální povolené rozměry většiny leteckých společností

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceStratic
Objem96-106 l
Velikost kufruVelký
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérAno
Rozměry79 x 48 x 29 cm
Hmotnost3,475 kg
MateriálNylon
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Německou rodinnou firmu Stratic založil Bonifer Jacob už v roce 1946, dnes její centrála sídlí nedaleko Frankfurtu nad Mohanem. V sortimentu se zprvu objevovaly nákupní tašky, aktovky a kabelky z kůže. První kufr s kolečky byl zákazníkům představen v roce 1972. A už tehdy bylo jasné, co je třeba k pohodlnému a lehkému cestování: přeci co nejlehčí zavazadlo. A tak se Stratic, firma, v jejímž názvu figuruje slovo stratosféra, už několik desetiletí soustředí na vývoj co možná nejlehčích zavazadel. Právě ta totiž podle jejich filosofie umožní jednoduché a bezproblémové cestování. Snaží se vždy vyjít vstříct požadavkům a potřebám svých zákazníků, což zajišťuje neustálá inovace výrobků. Všechny typy zavazadel také prochází náročnými testy kvality, což zaručuje jejich skutečnou odolnost.

  Počátkem třetího tisíciletí začal Stratic produkovat oblíbené polykarbonátové kufry. Jednou z nejnovějších kolekcí je řada Agravic - jedná se o jedny z nejlehčích zavazadel na světě. Největší kufr z této řady váží pouhých 2850 gramů hmotnosti, a to je skutečně váha pro to nejlehčí cestování. Použité materiály, i přes svou nízkou váhu, zaručují vysokou pevnost, odolnost i stabilitu. Kolekce Agravic odstartovala produkci zavazadel s podobnými ultralehkými vlastnostmi. Odlehčenou konstrukci tak naleznete i u nových kufrů Stratic Sun či Cliff. Tu nejlehčí a nejpevnější konstrukci zajišťuje speciální technologie ShellTech, při jejím vývoji se autoři nechali inspirovat také v automobilovém průmyslu, což vedlo k revoluci na trhu s cestovními zavazadly.

  Se zavazadly Stratic nastává éra levitace!

  Oficiální stránky výrobce: www.stratic.de