Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Secrid Cardprotector

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
SECRID-6016-C
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Ochranné pouzdro na platební karty.


Cardprotector je nejminimalističtější peněženka od značky Secrid. Díky patentovanému mechanismu stačí k vysunutí karet jeden jednoduchý pohyb. Hliníkový obal chrání karty před fyzickým poškozením i nežádoucí bezdrátovou komunikací.

- ochranné pouzdro pro 4 embosované či 6 hladkých karet

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSecrid
FormátNa výšku
Počet přihrádek na karty6
Kapsa na minceNe
Přihrádky na bankovky0
ZapínáníBez zapínání
Rozměry10 x 6,5 x 0,8 cm
MateriálHliník
RFID ochrana karetAno
Hmotnost0.05
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Původ značky Secrid sahá až do devadesátých let, kdy designová agentura Spirid zpracovávala zakázky pro ING, Maxi Cosi či Quooker. Vývoj myšlení těchto designérů šel ruku v ruce s nejmodernějšími inovacemi, což se projevilo také v oblasti platebního styku. Firma takřka okamžitě reagovala na zavedení elektronických plateb v Nizozemsku a už v roce 1997 přišla s první minimalistickou peněženkou Secrid Bodycard
    V roce 2008, kdy Evropu zasáhla finanční krize a zakázek od velkých firem ubylo, se René a Marianne van Geerovi rozhodli zúročit své dlouholeté zkušenosti coby profesionálů na design a založili značku Secrid. Kromě touhy navrátit tradiční výrobu kožených výrobků zpět do Nizozemska byla v jejich hlavách také vize změny pohledu lidí na jejich peněženky. Spolu s rozvojem technologií se platební možnosti stále zrychlují a zjednodušují. K transakci stačí mnohdy jedno pípnutí. Odvrácenou stranou mince jsou rostoucí útoky na bezdrátovou komunikaci, kterou platební karty využívají, a zvyšující se požadavky na bezpečnost platebních prostředků. Doplňky Secrid nejsou profesionálně zvládnuté nejen po estetické stránce, ale odpovídají také dnešním nárokům ochrannou funkci. 
    O propracovaném funkčním designu výrobků Secrid svědčí ocenění jako Red Dot Design Award za peněženku Cardprotector z roku 2010 či Aluminium Award za Miniwallet z roku 2012.