Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Salewa Runner Bottle 0,75 l

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
SALEWA-2323
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Sportovní a mimořádně odolná láhev vhodná pro nadšené běžce, cyklisty i dobrodruhy všeho druhu.

Salewa Runner Bottle o objemu 0,75 litru je nerozbitná láhev vyrobená bez zdraví škodlivého BPA (Bisfenol A). Oceníte především dvojí systém uzavírání – širší hrdlo pro venkovní použití a užší se zabudovaným brčkem. Úchyt na vrchu uzávěru umožňuje připevnit láhev například k batohu či pásek.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSalewa
Objem0,75 l
Hmotnost133 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Když v roce 1935 Josef Liebhart zakládal Salewu jako podnik zaměřený primárně na jezdecká sedla a jiné kožedělné výrobky, jen stěží mohl tušit, že se z jeho malé mnichovské firmy stane celosvětově známá outdoorová značka. 

  V začátcích se výroba soustředila hlavně na batohy, fotbalové míče a brašny na motocykly, ale později se zaměřila i na horolezecké vybavení. Tyto produkty byly vyvíjeny v úzké spolupráci s horolezci a testovány přímo na expedicích, takže jejich kvalita byla prověřena ještě dříve, než se dostaly k samotným zákazníkům. S počátkem nového tisíciletí se firemní strategie zaměřila na výrobu odlehčených produktů, které se zároveň vyznačují vysokou odolností i ve ztížených klimatických podmínkách. Mimo to byl rozšířen sortiment o nabídku turistické sportovní obuvi

  V současnosti se jedná o zavedenou značku s dlouholetou tradicí, která určitě není bezvýznamným hráčem v odvětví outdoorového vybavení. Výrobky Salewa se vyznačují kvalitním zpracováním a vysokou odolností a jistě naplní očekávání i nejnáročnějších zákazníků. Sortiment zahrnuje širokou škálu expedičních a lezeckých batohů, dále batohy vhodné do města či na kolo a v neposlední řadě i další turistické vybavení jako stany a spací pytle.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: