Obal na notebook Salewa Laptop M Grey

Vyprodáno
Kód produktu
SALEWA-2875-0600
Vaše cena (včetně DPH) 1 037 Kč Běžná cena 1 220 Kč
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
-15 %
 

Podrobnosti

Praktická brašna na notebook.


Skladná a odolná brašna na notebook Salewa ochrání váš laptop před poškozením a nepříznivými vlivy počasí.

- odnímatelný ramenní popruh
- oddělená přední kapsa

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceSalewa
Barvašedá
Objemcca 2 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15"
Rozměry39 x 28 x 3 cm
Hmotnost0,53 kg
MateriálTPU840D
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Když v roce 1935 Josef Liebhart zakládal Salewu jako podnik zaměřený primárně na jezdecká sedla a jiné kožedělné výrobky, jen stěží mohl tušit, že se z jeho malé mnichovské firmy stane celosvětově známá outdoorová značka. 

    V začátcích se výroba soustředila hlavně na batohy, fotbalové míče a brašny na motocykly, ale později se zaměřila i na horolezecké vybavení. Tyto produkty byly vyvíjeny v úzké spolupráci s horolezci a testovány přímo na expedicích, takže jejich kvalita byla prověřena ještě dříve, než se dostaly k samotným zákazníkům. S počátkem nového tisíciletí se firemní strategie zaměřila na výrobu odlehčených produktů, které se zároveň vyznačují vysokou odolností i ve ztížených klimatických podmínkách. Mimo to byl rozšířen sortiment o nabídku turistické sportovní obuvi

    V současnosti se jedná o zavedenou značku s dlouholetou tradicí, která určitě není bezvýznamným hráčem v odvětví outdoorového vybavení. Výrobky Salewa se vyznačují kvalitním zpracováním a vysokou odolností a jistě naplní očekávání i nejnáročnějších zákazníků. Sortiment zahrnuje širokou škálu expedičních a lezeckých batohů, dále batohy vhodné do města či na kolo a v neposlední řadě i další turistické vybavení jako stany a spací pytle.