Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

Rollor

Rollor Technology je nizozemská firma, která od roku 2013 vyrábí patentovanou technologii Rollor po celém světě. Zaměřuje se na výrobu speciálních obalů na obleky, jež zajistí bezpečný transport. Současně však tašky Rollor slouží jako elegantní doplněk. 

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Nápad vyrobit praktické obaly na obleky, které by zajistily jejich snadnou přepravu a udržovaly je stále v perfektním stavu, se zrodil v hlavě zakladatele společnosti již v roce 2013. Teun van der Laan přišel na tuto revoluční technologii vlastně náhodou, při obědě v restauraci, kde jej zaujala sushi rolka. Právě její tvar se stal inspirací pro patentovanou technologii Rollor. Kromě praktičnosti ocení uživatelé i luxusní design, činící z tašky i módní doplněk. Bonusem je také nízká váha a rozměry, které splňují podmínky kabinových zavazadel.

Technologie Rollor spočívá ve srolování oděvu tak, aby nedocházelo k pomačkání. Díky speciálním okrajům se oblek nepomačká a zůstává bez známek viditelných ohybů. Právě tyto zvýšené okraje eliminují ostrý úhel a jakýkoliv vnější tlak. Díky technologii Rollor vyžaduje oblečení mnohem menší péči, nehrozí tak velké riziko škody během přepravy, tudíž vás nečekají časté opravy. Nemusíte tak oblek vozit příliš často do čistírny, čímž i vy sami pomáháte snížit spotřebu energie a vody.

Společnost Rollor se rovněž snaží směřovat k celkové udržitelnosti, proto klade vysoké nároky i na své dodavatele, kteří nabízejí jak kvalitu, tak šetrnost k životnímu prostředí. Cílem značky je totiž navrhovat a vyrábět své produkty tak, aby vydržely co nejdéle a zároveň je bylo možné po uplynutí jejich životnosti ekologicky recyklovat. V současnosti se tak firma snaží zajistit například i to, aby byl zcela recyklovatelný i unikátní okraj obalů na obleky.