Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Bagalio Praha – Prodejna kufrů, batohů, cestovních zavazadel a doplňků

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás informovali, že prodejna v Praze je zrušená.

Děkujeme za pochopení a za vaši přízeň.

Zboží můžete i nadále nakupovat zde na našem e-shopu a nechat si jej zaslat domů, či vyzvednout na výdejním místě v rámci naší partnerské sítě.

V případě dotazů volejte naši zákaznickou linku +420 722 933 770 nebo pošlete e-mail na adresu [email protected].


 

 

 

 

 

 

 

Kde koupit cestovní zavazadla v Praze, aby byl jejich nákup příjemně stráveným časem a jejich kvalita vám usnadnila cestování? V prodejně Bagalio na Senovážném náměstí najdete široký výběr cestovních kufrů na kolečkách, městských, sportovních i dětských batohů, tašek a dalších doplňků, které vám zpříjemní vaše každodenní cesty.

Prodejna Bagalio Praha  Prodejna Bagalio Praha

Kromě kamenného obchodu s cestovními zavazadly slouží naše prodejna také jako výdejní místo e-shopu Bagalio. V centru Prahy si tak můžete pohodlně vybrat nebo vyzvednout kvalitní a stylové kousky, jako jsou kufry Titan, Travelite, March, Heys a další, batohy XD Design, Burton, Thule, Herschel či Dakine, oblíbené tašky Reisenthel nebo třeba studentské batohy na notebook či elegantní dámské batůžky a doplňky.

Prodejna se nachází blízko hlavního nádraží v Praze a je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. Obslouží vás proškolený a vstřícný personál, který vás výběrem provede a pomůže vám najít ty nejlepší kousky šité na míru vašim potřebám.

Bagalio Praha - spodní patro  Bagalio Praha - školní batohy, aktovky