Plážová taška je letní nezbytností

Letní teploty lákají k vodě snad každého. Kam ale uložit vše, co při koupání nemůžete postrádat? Při snaze vypadat elegantně nepřipadá v úvahu většina batohů a igelitka je samozřejmě úplně passé. Udělejte si radost a pořiďte si plážovou tašku, se kterou zazáříte u moře i na koupališti.

Při nákupu plážové tašky je důležité rozhodnout se, co je pro vás při výběru stěžejní. V naší nabídce však najdete i takové, které splňují hned několik důležitých kritérií najednou.

plážová taška AhaVelký objem nevylučuje skladnost

Do správné plážové tašky se musí vlézt spousta věcí – deka či osuška, opalovací krém, knížka, nějaké občerstvení a mnoho dalších drobností. Zároveň je však potřeba, aby ji bylo možné pohodlně uložit do kufru tak, aniž by zabírala příliš mnoho místa. Velký objem a zároveň skladnost nabízí Reisenthel Mini Maxi Beachbag či plážová taška Aha z odolného polyesteru. Praktická je skládací taška Heys HiLite Zip Packaway Tote.

Kvalitní a příjemný materiál

Kromě toho, aby se vám taška v horkých dnech nelepila na odhalené části těla, je také důležité, aby byl materiál odolný proti vodě, písku a různým nečistotám. Skvělou volbou je v tomto případě neopren, který lze v případě potřeby i vyprat v pračce na 30 °C. Taška Built Essential Neoprene Tote se kromě kvalitního zpracování také pohodlně nosí a díky zipu a malým vnitřním kapsám je také velmi praktická.

plážová taška SuitSuit

Plážová taška jako módní doplněk

Záleží vám spíše na tom, aby vám taška ladila k novým plavkám? Ani to není problém. Na originální vzory je specialistou například značka Reisenthel. Jejich tašku Shopper M si zamilujete nejen díky nepřehlédnutelnému designu. Je uzavíratelná na zip a díky pevnému dnu i samostatně stojí. S originálními kousky přichází také SuitSuit. Za jejich tašky v letních barvách pokutu od módní policie určitě nedostanete!

Kapsičky a jiné vychytávky

Kromě možnosti uzavřít tašku zipem jistě oceníte další kapsičky, které usnadní orientaci mezi uloženými věcmi. Reisenthel City Shopper disponuje vnitřní kapsou na zip, do níž uschováte důležité drobnosti, jako jsou třeba klíče od hotelového pokoje. Praktická je také kapsička speciálně určená na mobilní telefon.

taška na pláš Reisenthel Shopper M

Univerzální použití

Plážové tašky samozřejmě nemusí zůstat po návratu z dovolené smutně ležet ve skříni. Můžete je využívat po celé léto jako větší kabelky. Některé lze nosit dokonce celoročně – například na nákupy. Pokud si takovou univerzální tašku chcete pořídit, jistě vás zaujme jednoduchá taška Dakine Classic Tote nebo barevná Reisenthel Ibiza Shopper.

Nouzové řešení

Kompromisem mezi igelitovou a plážovou taškou může být designová ekotaška. Kromě nízkých pořizovacích nákladů ji také můžete bez problémů prát nebo ji po vyprázdnění složit do úhledného balíčku.

A poslední tip na závěr: na pláži přijdou vhod i praktické tašky a obaly na jídlo, které udrží s sebou nachystané občerstvení opravdu občerstvující. Zapomenout byste neměli ani na láhev s vodou!

Pečlivá příprava na celodenní vodní radovánky vám umožní užívat si letní slunění plnými doušky. Za celý tým Bagalio vám přejeme pohodové léto!

Související produkty