Osprey Ultralight Stuff Duffel 30 l

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
OSP-21060467040
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Ultralehká cestovní skládací taška.

Jednoduchý duffle využijete jako náhradní tašku během cestování – lze poskládat do malého balíčku a mít jej neustále po ruce v kabelce či uložený v kufru pro nenadálé použití. Velikostně se hodí na kratší dovolenou nebo návštěvu fitka.

- vnitřní bezpečnostní kapsička
- pohodlný polstrovaný popruh
- sbalí se do malého pytlíku

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceOsprey
Rozměry23 x 56 x 30 cm
Materiál40D Nylon Ripstop
RFID ochrana karetNe
Hmotnost180 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Značka Osprey byla založena v roce 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ji tehdy mladý podnikatel Mike Pfotenhauer. Mike se v mládí hodně věnoval turismu ve svém domovském státě Oregon. S bratry a otcem potřebovali při svých výšlapech kvalitní vybavení. Zájem o batohy s věkem stále rostl a s pomocí své matky se je dokonce naučil šít. Ve věku 16 let vytvořil svůj první batoh. Mike nejdřív otevřel prodejnu v přední části svého pronajatého domu. V roce 1987 Osprey začal prodávat batohy velkoobchodům a Mike přenesl šití na sedm nebo osm zaměstnanců, zatímco sám se zaměřil na design.

    Dnes společnost Osprey vlastní mnoho výrobních hal ve Vietnamu, kde je koncentrována hlavní výroba, a kam přesídlil také zakladatel firmy, aby byl blíž výrobnímu procesu a zajistil tak požadovanou kvalitu. V sortimentu značky Osprey jsou hlavně batohy různých velikostí a barevných kombinací. Zaměřují se na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey jsou nejen funkční, ale také ekologické. Výrobce zaručuje vysokou odolnost batohů, nenaleznete v nich žádné PVC ani BPA a snaží se zajistit co nejvyšší šetrnost při výrobě.

    Batohy Osprey jsou unikátní celou řadou vychytávek, jako příklad uveďme Custom Molding System, což je tepelně formovatelný bederní pás pro zvýšení komfortu při nošení batohu.