Osprey Raptor 14

Vyprodáno
Kód produktu
OSP-2103034702
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Cyklistický batoh s hydrovakem.

Osprey Raptor je nabitý mnoha vychytávkami, jež ocení každý vášnivý cyklista. Součástí je hydrovak pro zajištění dostatečného pitného režimu během dne a praktický náústek, který díky magnetu drží na svém místě, aniž by se během jízdy kymácel a zavazel. Odvětraný zádový systém a ramenní popruhy jsou maximálně komfortní a flexibilní, nepohodlí se tedy obávat nemusíte ani při náročnějších výjezdech.

- součástí 3l hydrovak
- rezervoár je vyztužen unikátní hydrostatickým plátem, který udržuje anatomický tvar a zajišťuje vyšší tlak vody pro snadnější pití
- zádový panel AirScape™ s pěnovou výstuží pro maximální pohodlí
- BioStretch™ bederní popruh a ramenní popruhy pro ještě lepší ventilaci
- vyjímatelný organizér na nářadí ToolWrap™
- uvnitř prostor na hydrovak s možností externího vstupu přes horní asymetrický zip
- klip na klíče
poutko na blikačku
- LidLock™ přezka na uchycení helmy
- magnetické připevnění náústku na hrudním popruhu
- reflexní prvky
- boční kompresní popruhy
- polstrovaná kapsička na uložení brýlí či elektroniky

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceOsprey
Objem14 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry50 x 22 x 22 cm
Hmotnost0,73 kg (hmotnost bez rezervoáru)
Materiál70D x 100D Nylon Shadow Check
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

    O značce

    Značka Osprey byla založena v roce 1974 v Santa Cruz v Kalifornii. Založil ji tehdy mladý podnikatel Mike Pfotenhauer. Mike se v mládí hodně věnoval turismu ve svém domovském státě Oregon. S bratry a otcem potřebovali při svých výšlapech kvalitní vybavení. Zájem o batohy s věkem stále rostl a s pomocí své matky se je dokonce naučil šít. Ve věku 16 let vytvořil svůj první batoh. Mike nejdřív otevřel prodejnu v přední části svého pronajatého domu. V roce 1987 Osprey začal prodávat batohy velkoobchodům a Mike přenesl šití na sedm nebo osm zaměstnanců, zatímco sám se zaměřil na design.

    Dnes společnost Osprey vlastní mnoho výrobních hal ve Vietnamu, kde je koncentrována hlavní výroba, a kam přesídlil také zakladatel firmy, aby byl blíž výrobnímu procesu a zajistil tak požadovanou kvalitu. V sortimentu značky Osprey jsou hlavně batohy různých velikostí a barevných kombinací. Zaměřují se na outdoorové, turistické a cyklistické batohy. Batohy Osprey jsou nejen funkční, ale také ekologické. Výrobce zaručuje vysokou odolnost batohů, nenaleznete v nich žádné PVC ani BPA a snaží se zajistit co nejvyšší šetrnost při výrobě.

    Batohy Osprey jsou unikátní celou řadou vychytávek, jako příklad uveďme Custom Molding System, což je tepelně formovatelný bederní pás pro zvýšení komfortu při nošení batohu.