Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Orbitkey

Zkroťte svůj svazek klíčů s moderními klíčenkami Orbitkey. Díky inovativní konstrukci z prvotřídní nerezové oceli a poutka z pravé kůže, elastomeru či veganské eko kůže vyrobené z kaktusu budete mít všechny své klíče v jedné kompaktní a stylové klíčence, která vám usnadní jejich přenášení i používání a nezabere téměř žádné místo. V naší nabídce najdete modely Leather, Saffiano, Active, Cactus a Crazy Horse. Rozšiřující příslušenství včetně Multitool v2 vás vybaví základními nástroji, které se vyplatí mít vždy po ruce.

Orbitkey je značka moderních kožených klíčenek, které vyrábí stejnojmenná australská firma se sídlem v Melbourne. Jejími zakladateli jsou Charles Ng a Rex Kuo, jejichž sen vyrobit vizuálně pěknou, jednoduchou a funkční klíčenku se stal v roce 2013 skutečností, a to díky crowdfundingové kampani na Kickstarteru. Během 30 dnů tento nápad zaujal 5000 lidí natolik, že se jej rozhodli finančně podpořit a dát mu zelenou.

Nápad, jak stvořit efektivní klíčenku Orbitkey byl prostý. Hlavním požadavkem bylo jednoduše uschovat klíče tak, abychom je měli snadno po ruce, ale aby nás neobtěžovaly cinkáním v kapse a případně neničily displej mobilního telefonu nebo další věci uložené ve stejné kapse či přihrádce.

První modely nadčasových klíčenek Orbitkey se po uvedení na trh staly hitem. Velký úspěch motivoval výrobce k inovacím. Výsledkem bylo vytvoření dalších produktových řad a zajímavých doplňků k nim – nářadí Multitool v2, pilník se zrcátkem, USB flashdisk, chytrý kroužek na klíče, chytrý klip na klíčeGPS lokátor klíčů či držák na AirTag, díky nimž budou vaše organizační schopnosti dokonalejší a váš život zase o něco snazší. V portfoliu produktů značky Orbitkey mají své místo i další vychytávky – držáky na ID karty, pořádkumilovné kancelářské podložky Desk mat nebo pouzdro Nest vybavené organizérem na příslušenství k notebooku, které zároveň slouží i jako bezdrátová nabíječka.

Společnost nezapomíná ani na životní prostředí. Naopak její snahou je inspirovat další firmy k zodpovědnějšímu přístupu k výrobě a přírodě. Jako hrdý držitel certifikace Climate Neutral Certified (CNC) se zavazuje k maximální snaze optimalizovat výrobní procesy tak, aby smazala svou uhlíkovou stopu a neprodukovala emise oxidu uhličitého, které mají zásadní vliv na změny klimatu. Cílem je také finančně podporovat „zelené projekty“ týkající se využívání obnovitelných zdrojů a vysazování lesních porostů. Spolupráce s další neziskovou organizací Leather Working Group (LWG) má za cíl dosáhnout udržitelného hospodaření se surovinami.

Oficiální stránky výrobce: https://www.orbitkey.eu/