Mizu V7 Enduro Spearmint

Vyprodáno
Kód produktu
MIZU-ML01VW0710-317
Vaše cena (včetně DPH) 1 145 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Široká termoska pro teplé i studené nápoje.

Nemáte čas na ranní kávu nebo čaj a kupovat si je každý den do kelímku se vám příčí? S termoskou Mizu žádný problém. Je navíc shovívavá ke všem chronickým „nestíhačům“ – pokud si svůj životabudič nestihnete vypít hned, bez problému jej udrží teplý až po dobu 12 hodin.

- praktický, dobře těsnící uzávěr
- odolný materiál neovlivňující chuť nápoje
- bez škodlivého Bisfenolu A (BPA free)

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMizu
Barvazelená
Objem0,65 l
MateriálNerezová ocel
Rozměry22 x 7,6 cm
Hmotnost291 g
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Název společnosti inspirovaný japonským výrazem pro vodu je všeříkající – Mizu je prostě expertem na pitný režim. Záměrem však není pouze přímo uspokojit tělesné potřeby zákazníka, nýbrž zajistit, abychom v budoucnu vůbec měli nezávadnou vodu odkud čerpat. Jedním ze stěžejních opatření je tak nutnost snížit produkci odpadu, a to zejména toho plastového. A v tom jsou znovupoužitelné lahve Mizu z nerezavějící oceli tím nejspolehlivějším pomocníkem.

  Jak to celé začalo?

  V roce 2008 se v hlavě profesionálního snowboardisty Jussi Oksanena vykrystalizovala jasná vize: vytvořit znovupoužitelné produkty, funkčně i designově vyladěné do posledního detailu, vždy připravené vyrazit se svým majitelem překonávat hranice a zažívat nová dobrodružství. A tak se zrodily láhve Mizu.

  Společnost Mizu však nezůstává jen u planých slov – přátelská spolupráce s profesionálními sportovci umožňuje testovat láhve přímo v akci a předávat jejich prostřednictvím poselství fanouškům po celém světě. Spojení podobně smýšlejících lidí tak dává vzniknout něčemu jedinečnému – zhmotněné energii bojovat proti znečišťování přírody a šíření vize, že bez jednorázových plastových produktů bude život na Zemi mnohem zábavnější, a to pro všechny zúčastněné.

  A jaké jsou hlavní výhody?

  • Ochrana životního prostředí – i když se termín recyklace skloňuje více než kdy dříve, celosvětově je takto zpracována pouze desetina plastových lahví. Zbytek končí na dně oceánů, kde se jich KAŽDÝ ROK nashromáždí přibližně 40 miliard. Nehledě na spotřebu ropy a dalších surovin nutných pro výrobu lahví z plastu, která je více než alarmující. S ocelovou lahví už PET lahve potřebovat nebudete.
  • Zdravotní benefity – kromě nezávadnosti kohoutkové vody, jež je testována mnohonásobně častěji než ta balená, je pro naše zdraví prospěšná i eliminace plastových lahví. Ty často obsahují škodlivý Bisfenol A (BPA), jehož nežádoucí účinky jsou mnohokrát prokázány. Láhve Mizu jsou vyrobeny z nejkvalitnější oceli, a vy se tak podobných sloučenin uvolňujících se do uskladněné tekutiny nemusíte obávat.
  • Výhodná cena – láhve Mizu můžete bez problémů používat několik let, a tak je pořizovací cena jen počáteční investicí. V porovnání s pravidelným nákupem jednorázových lahví balené vody s předraženým obsahem vám vaše peněženka jednoznačně poděkuje.
  • Spolehlivé a ověřené materiály – Mizu se zaměřilo na kvalitu a pečlivě si hlídá použité materiály. Používá výhradně nerezavějící ocel třídy 18/8, která zaručí dlouhou životnost a neuvolňuje do tekutin žádnou nepříjemnou pachuť.