Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Phaeton S

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
MARCH-3860-S
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 5 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Palubní hybridní kufr z Makrolon polykarbonátu na čtyřech dvoukolečkách s kapsou na notebook.

Luxusní hybridní kufr March Phaeton kombinuje ty nejlepší vlastnosti skořepinových a textilních zavazadel. Pevné tělo zavazadla tvoří špičkový materiál polykarbonát Makrolon, jenž je lehký a pružný, zajišťuje tak odolnost a stabilitu. Textilní materiál ještě více odlehčuje a zároveň poskytuje výhodu externích kapes. Jednoduchý a elegantní design kufru Phaeton jistě nadchne všechny milovníky luxusu a té nejvyšší kvality.

- zavazadlo S je většinou leteckých společností akceptováno jako palubní
- kapsa na notebook velikosti 15“
- čtyři tichá dvoukolečka rotující v 360°
- výsuvná hliníková rukojeť s aretací
- zabudovaný TSA kombinační zámek
- luxusní interiér s dvoustranným balícím prostorem
- hedvábně písková povrchová struktura skořepiny chránící před oděrem či poškrábáním
- pětiletá záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMarch
Objem40 l
Velikost kufruMalý / Palubní
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérNe
Kapsa na notebookAno
Rozměry55 x 39 x 21 cm
Hmotnost2,6 kg
MateriálMakrolon polykarbonát
Záruka5 let

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Nizozemská značka March působí na trhu přes deset let a za tu dobu si dokázala vybudovat pověst výrobce, který za dostupné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Všechna zavazadla se vyznačují velmi nízkou hmotností, jedinečným designem a kvalitním provedením. March nabízí ultralehké textilní kufry, u většiny z nich je možné rozšířit kapacitu až o čtvrtinu objemu, ale i odlehčené luxusní skořepinové kufry z ABS plastu či polykarbonátu. Speciálně upravená kolečka umožňují tichý pojezd a snadnou manipulaci se zavazadlem.

  Jednotlivé řady jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, na své si tak přijdou milovníci dobrodružnějšího cestování i profesionálové, kteří potřebují reprezentativní zavazadlo doprovázející je na služebních cestách. Nejmenší zavazadla jsou vyráběna s ohledem na požadavky většiny leteckých společností na kabinová zavazadla.

  Firma March poskytuje pětiletou záruku na výrobní vady zboží, což odráží skutečnost, že všechny jejich produkty jsou opravdu vysoce kvalitní. Všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality, které předchází samotné produkci. Předtím, než jsou zavazadla postoupena k velkovýrobě, je každý vyvinutý produkt testován v laboratoři a v testovacích centrech. Jednotlivě jsou testovány všechny komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla, kolečka), aby bylo dosaženo nejvyššího stupně výrobní kontroly. Všechny produkty jsou testovány tak, aby dosáhly veškerých požadavků na moderní cestování. Proto prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotní test.

  V naší nabídce naleznete kompletní sortiment značky March.

  Oficiální stránky výrobce: www.march-luggage.productzone.net

  Stránky značky v češtině: http://march-kufry.cz/