March Gotthard Beauty Case

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
MARCH-1200-BC
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 5 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Luxusní kosmetický kufřík z polypropylenu.


Praktický kosmetický kufřík se skvěle hodí na všechny osobní a hygienické potřeby. Díky odolnému polypropylenu a přehlednému interiéru budete mít vždy vše v bezpečí a na svém místě.

- většinou leteckých společností je kufřík akceptován jako palubní
- dvoustranně řešený interiér
- oddělení na zip a kapsy
- pětiletá záruka

Chcete vědět, jak dopadl kosmetický kufřík March Gotthard Beauty Case v našem testování? Mrkněte na RECENZI na blogu.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMarch
Objem16 l
Velikost kufruMalý / Palubní
ZamykáníBez zámku
ExpandérNe
Kapsa na notebookNe
Rozměry34 x 28 x 18 cm
Hmotnost0,9 kg
MateriálPolypropylen
Záruka5 let

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Nizozemská značka March působí na trhu přes deset let a za tu dobu si dokázala vybudovat pověst výrobce, který za dostupné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Všechna zavazadla se vyznačují velmi nízkou hmotností, jedinečným designem a kvalitním provedením. March nabízí ultralehké textilní kufry, u většiny z nich je možné rozšířit kapacitu až o čtvrtinu objemu, ale i odlehčené luxusní skořepinové kufry z ABS plastu či polykarbonátu. Speciálně upravená kolečka umožňují tichý pojezd a snadnou manipulaci se zavazadlem.

  Jednotlivé řady jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, na své si tak přijdou milovníci dobrodružnějšího cestování i profesionálové, kteří potřebují reprezentativní zavazadlo doprovázející je na služebních cestách. Nejmenší zavazadla jsou vyráběna s ohledem na požadavky většiny leteckých společností na kabinová zavazadla.

  Firma March poskytuje pětiletou záruku na výrobní vady zboží, což odráží skutečnost, že všechny jejich produkty jsou opravdu vysoce kvalitní. Všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality, které předchází samotné produkci. Předtím, než jsou zavazadla postoupena k velkovýrobě, je každý vyvinutý produkt testován v laboratoři a v testovacích centrech. Jednotlivě jsou testovány všechny komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla, kolečka), aby bylo dosaženo nejvyššího stupně výrobní kontroly. Všechny produkty jsou testovány tak, aby dosáhly veškerých požadavků na moderní cestování. Proto prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotní test.

  V naší nabídce naleznete kompletní sortiment značky March.

  Oficiální stránky výrobce: www.march-luggage.productzone.net

  Stránky značky v češtině: http://march-kufry.cz/

  Kategorie