Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Fly S,M,L – sada 3 kufrů

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
MARCH-M104-SML
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 5 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Sada klasických a elegantních kufrů z kombinace materiálů ABS a polykarbonát na čtyřech dvoukolečkách.


Elegantní kufry March Fly s přehledem splňují požadavky na moderní skořepinové zavazadlo. Mix materiálů ABS a polykarbonát zajišťuje vysokou odolnost při zachování nízké hmotnosti a hrubší „diamantová“ struktura povrchu kufr chrání před poškrábáním. Vsaďte na kvalitní značku a vyleťte za dobrodružstvím s March Fly.

 • velikost S splňuje IATA normy pro palubní zavazadla (IATA – International Air Transport Association, Mezinárodní asociace leteckých dopravců)
 • čtyři dvoukolečka rotující v 360°
 • odlehčená hliníková výsuvná rukojeť s aretací
 • zabudovaný TSA kombinační zámek
 • interiér s dvoustranně řešeným balícím prostorem
 • prázdné kufry lze pro lepší uskladnění vložit do sebe
 • pětiletá záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMarch
ObjemS: 34,5 l
M: 62 l
L: 97,5 l
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérNe
RozměryS: 55 x 35 x 20 cm
M: 65 x 40 x 26 cm
L: 75 x 47 x 30 cm
HmotnostS: 2,2 kg
M: 3,1 kg
L: 3,7 kg
MateriálABS / polykarbonát
Záruka5 let

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Nizozemská značka March působí na trhu přes deset let a za tu dobu si dokázala vybudovat pověst výrobce, který za dostupné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Všechna zavazadla se vyznačují velmi nízkou hmotností, jedinečným designem a kvalitním provedením. March nabízí ultralehké textilní kufry, u většiny z nich je možné rozšířit kapacitu až o čtvrtinu objemu, ale i odlehčené luxusní skořepinové kufry z ABS plastu či polykarbonátu. Speciálně upravená kolečka umožňují tichý pojezd a snadnou manipulaci se zavazadlem.

  Jednotlivé řady jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, na své si tak přijdou milovníci dobrodružnějšího cestování i profesionálové, kteří potřebují reprezentativní zavazadlo doprovázející je na služebních cestách. Nejmenší zavazadla jsou vyráběna s ohledem na požadavky většiny leteckých společností na kabinová zavazadla.

  Firma March poskytuje pětiletou záruku na výrobní vady zboží, což odráží skutečnost, že všechny jejich produkty jsou opravdu vysoce kvalitní. Všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality, které předchází samotné produkci. Předtím, než jsou zavazadla postoupena k velkovýrobě, je každý vyvinutý produkt testován v laboratoři a v testovacích centrech. Jednotlivě jsou testovány všechny komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla, kolečka), aby bylo dosaženo nejvyššího stupně výrobní kontroly. Všechny produkty jsou testovány tak, aby dosáhly veškerých požadavků na moderní cestování. Proto prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotní test.

  V naší nabídce naleznete kompletní sortiment značky March.

  Oficiální stránky výrobce: www.march-luggage.productzone.net

  Stránky značky v češtině: http://march-kufry.cz/

  Kategorie