Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

March Exploration S,M,L

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
MARCH-3834-SML
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 5 let
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Sada originálních textilních kufrů na čtyřech kolečkách.


Opravdu jedinečné textilní kufry March Exploration se hodí takřka ke každé cestovatelské příležitosti. Kufry jsou extrémně lehké, disponují originálními stahovacími popruhy na předním panelu a velikosti M a L jsou navíc vybaveny expandérem, takže si nebudete muset lámat hlavu, kam s extra nákladem. Zavazadla díky němu totiž dokážou nabýt až 20% objemu!

 • velikost S odpovídá parametrům palubního zavazadla většiny leteckých společností
 • pojízdný systém tvořený čtyřmi odlehčenými kolečky
 • lehká hliníková teleskopická rukojeť s aretačním tlačítkem
 • zabudovaný TSA kombinační zámek
 • expandér (M a L) umožňující navýšit objem zavazadla
 • dvoustranně řešený interiér
 • pětiletá záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMarch
ObjemS: 39 l
M: 69/79 l
L: 106/120 l
ZamykáníTSA zámek
Počet koleček4 kolečka
ExpandérAno
Kapsa na notebookNe
RozměryS: 55 x 40 x 20 cm
M: 65 x 45 x 27 cm
L: 75 x 50 x 32 cm
HmotnostS: 2,3 kg
M: 3,1 kg
L: 3,6 kg
MateriálNeopren
Záruka5 let

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Nizozemská značka March působí na trhu přes deset let a za tu dobu si dokázala vybudovat pověst výrobce, který za dostupné ceny poskytuje tu nejvyšší kvalitu. Všechna zavazadla se vyznačují velmi nízkou hmotností, jedinečným designem a kvalitním provedením. March nabízí ultralehké textilní kufry, u většiny z nich je možné rozšířit kapacitu až o čtvrtinu objemu, ale i odlehčené luxusní skořepinové kufry z ABS plastu či polykarbonátu. Speciálně upravená kolečka umožňují tichý pojezd a snadnou manipulaci se zavazadlem.

  Jednotlivé řady jsou k dispozici v mnoha barevných variantách, na své si tak přijdou milovníci dobrodružnějšího cestování i profesionálové, kteří potřebují reprezentativní zavazadlo doprovázející je na služebních cestách. Nejmenší zavazadla jsou vyráběna s ohledem na požadavky většiny leteckých společností na kabinová zavazadla.

  Firma March poskytuje pětiletou záruku na výrobní vady zboží, což odráží skutečnost, že všechny jejich produkty jsou opravdu vysoce kvalitní. Všechny surové materiály i výrobní procesy podléhají náročným kontrolám kvality, které předchází samotné produkci. Předtím, než jsou zavazadla postoupena k velkovýrobě, je každý vyvinutý produkt testován v laboratoři a v testovacích centrech. Jednotlivě jsou testovány všechny komponenty (materiály, výsuvná teleskopická rukojeť, držadla, kolečka), aby bylo dosaženo nejvyššího stupně výrobní kontroly. Všechny produkty jsou testovány tak, aby dosáhly veškerých požadavků na moderní cestování. Proto prochází šesti stupni testování: test pádu, držadel, nárazu, jízdy, zdolávání schodů a teplotní test.

  V naší nabídce naleznete kompletní sortiment značky March.

  Oficiální stránky výrobce: www.march-luggage.productzone.net

  Stránky značky v češtině: http://march-kufry.cz/

  Kategorie