Mammut Cargon 40 L

Vyprodáno
Kód produktu
MAM-02080-5560
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Prostorná multifunkční sportovní taška o objemu 40 l.

Ať už na sport či na cesty, praktická taška Cargon vám jistě přijde vhod.

- dno tašky velmi odolné proti oděru
- anatomicky tvarované ramenní popruhy
- ramenní popruhy ojsou široké a odnímatelné
- na obou stranách tašky ucha na snazší přenášení
- 2 kompresní popruhy
- velmi prostorný vnitní prostor
- vnitřní organizér
- 2 včleněné vnitřní kapsy

Chcete vědět, jak dopadla taška Mammut Cargon 40 L v našem testování? Mrkněte na RECENZI na blogu.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceMammut
Objem40 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry48 x 36 x 23 cm
Hmotnost850 g
Materiál2520D Poly Ballistic, 1000D Nylon Epo
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Švýcarsko-německá značka Mammut nedávno oslavila již 150 let od svého založení, přesto největší růst značky sledujeme až v posledních desetiletích. Již roku 1862 začal Kaspar Tanner ve švýcarském městečku Dintikon vyrábět vlastní provazy. O 15 let později přesunul výrobu do Lenzburgu, kde je mu dovoleno plést a navíjet lana přímo na veřejné ulici. Koncem 19. století firmu přebírá jeho syn Oscar Tanner a zastřešuje výrobu, aby byla nezávislá na vlivech počasí. Po první světové válce Tanner firmu modernizuje a mění rodinnou firmu v akciovou společnost, aby ji roku 1924 opustil.

  Vývoj firmy se ale nezastavil a roku 1943 je představena značka Mammut, která se specializuje na provaznické zboží. Mamut symbolizuje sílu a pevnost výrobků. Firma svá lana neustále inovuje a zvyšuje jejich odolnost, takže se brzy stanou oblíbenými u řady horolezců. V roce 1978 značka představila první kalhoty a bundy z materiálu Gore-Tex a v 80. letech dál rozšuřuje sortiment na spací pytle, spodní prádlo a další funkční oblečení. Roku 1994 je představeno logo Mammut, které je používáno dodnes. První batohy pouští firma na trh v roce 1995 s kolekcí "MammutExtreme". Roku 2003 vzniká Mammut Sports Group AG, pod nějž spadají značky Mammut, Toko, Ajungilak a Raichle. Toko je roku 2010 prodáno společnosti Swix, aby se firma mohla dále zaměřovat na outdoorové oblečení a vybavení.

  Opravdovou revolucí v pohybu po zasněžených horách bylo roku 2003 představení záchranného lavinového zařízení PULSE Barryvox, které je kromě vysoké praktičnosti i velmi snadno ovladatelné. První kamenné prodejny Mammut jsou otevřeny až v roce 2007 v Basileji a v Kemptenu. Roku 2011 se Mammut stal členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem. V roce 2012 vzniká nová moderní centrála firmy v Německu a také se slaví 150leté výročí největším vrcholovým projektem v historii "Mammut 150 Peak Project", kdy v rámci testovací akce vyrazí 150 horolezeckých týmů na 150 světových vrcholů. Ve stejném roce také firma představuje batoh Ride Airbag - batoh s odstranitelným airbagem (Removable Airbag System - R.A.S.), který svého nositele vynese v případě zavalení lavinou nad sněhovou masu.

  Mammut je značkou, která své produkty neustále vylepšuje a vede je k co nejvyšší dokonalosti po stránce kvality, designu i funkčnosti. Firma stále dynamicky rozvíjí a roste - kromě evropského trhu má také velmi slušný podíl na trhu v USA. Na své si v její nabídce přijdou nejen horolezci, turisté a milovníci přírody, ale i zastánci kvalitního zboží.