Lowe Alpine Pioneer 26

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FDP-74-26
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Městský batoh v retro stylu s oddílem na 15" notebook vhodný na každodenní dojíždění do školy, za prací i na příležitostné výlety do přírody.


Pioneer inspirovaný vysokohorskými výstupy s funkční výbavou do města i na nenáročnou turistiku staví na tradici a originálním designu batohů Lowe Alpine z roku 1985. Batoh se širokým vstupem je pro snadnější přístup rozčleněn na komoru, v níž je umístěna šikovná přihrádka na dokumenty společně s kapsičkou na cennosti, a polstrovaná přihrádka na notebook nebo tablet. V zadní části batohu je k dispozici samostatný oddíl na notebook s přístupem skrz zip na boční straně. Ve výbavě nechybí ani organizér a přední kapsa na drobnosti. Odolná tkanina je navíc doplněná koženým poutkem na zavěšení další výbavy.

 • polstrovaná zádová část
 • odklopitelné víko se zipem po obvodu
 • hlavní kapsa s děličem na dokumenty formátu A4
 • polstrovaná přihrádka na 15" notebook
 • samostatný oddíl na notebook s bočním vstupem na zip
 • vnitřní organizér s bezpečnostní kapsou na zip
 • kapsa na vnitřní straně víka
 • přední kapsa na zip
 • zesílené dno pro vyšší odolnost
 • taháčky zipu z pravé kůže
 • poutka na zavěšení další výbavy
 • doživotní záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem26 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15"
Rozměry50 x 27 x 24 cm
Hmotnost960 g
Materiálodolná plachtovina, HydroShield
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.