Využijte slevový kód HOT7 a získejte slevu 7 % na nezlevněné produkty. Platí do 3. 7. 2022.

Lowe Alpine Eclipse 25

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FTE-43
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Velmi kvalitní batoh se širokým rozevíráním a odvětraným nastavitelným zádovým systémem.


Díky dlouhému zipu můžete široce rozevřít hlavní komoru, snadno organizovat náklad a vytáhnout věci zespodu, aniž byste museli vyskládat celý batoh. Hlavní prostor se dá také rozevřít zboku, takže si neušpiníte záda batohu v mokrém či blátivém prostředí. Zádový systém je velmi snadno a rychle výškově nastavitelný suchým zipem, takže jej mohou nosit různě vysoké osoby. Vnější strečová kapsa na přední stěně batohu umožňuje uložit dodatečný náklad, například oblečení, které svléknete cestou do kopce. Trekové hole lze vsunout do unikátních plastových úchytek s křížovým rozevíráním, které zafixují ostré hroty holí, aby nepoškodily plášť batohu. Elastická oka zase umožňují připevnit hole, které mají gumové konce. Zcela nepromokavá pláštěnka je uložená v samostatné vnější kapse na dně a je opatřená systémem pro stažení a sepnutí kolem batohu, takže neodletí ani v silném větru.

- nastavitelný zádový systém Adjustable Air Contour s lisovaným polstrováním a síťovinou pro dobré odvětrávání
- měkčený bederní pás se dvěma kapsami
- pohodlné, perforované ramenní popruhy se síťovinou
- dlouhý zip kombinuje přístup klasicky shora a zboku
- strečová vnější přední kapsa opatřená sponou, aby náklad nevypadl
- horní vnější zipová kapsa na menší předměty, které potřebujete mít neustále po ruce
- vnitřní kapsa na zip v horní části batohu
- poutka pro přivázání nákladu vně batohu, např. karimatky nebo oblečení
- unikátní pevné úchytky pro připevnění trekových holí
- poutko na světlo
- kvalitní spony a zipy YKK jsou snadno ovladatelné i v rukavicích
- pláštěnka v samostatné kapse naspodu batohu

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem25 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry52 x 27 x 26 cm
Hmotnost900 g
MateriálTriShield® Micro Rip
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.