Využijte slevový kód HOT7 a získejte slevu 7 % na nezlevněné produkty. Platí do 3. 7. 2022.

Lowe Alpine Cholatse 35

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FMP-61
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Velmi kvalitní a lehký dvoukomorový turistický batoh.


Cholatse 35 oceníte zejména na středně dlouhých výletech. Jeho zádový systém je dobře odvětraný díky síťové přepážce a vzduchovým kanálkům v polstrování. S pomocí suchého zipu jej navíc můžete jednoduše a rychle nastavit podle velikosti zad, takže batoh mohou nosit různě vysoké osoby. Dvě oddělené komory můžete snadno a rychle spojit, pokud potřebujete velký prostor. Spodní komora je vhodná k uložení spacáku, nebo k oddělení mokrých či špinavých věcí. Pro pohodlné balení, snadný přístup a organizaci je batoh vybaven třemi samostatnými vstupy: shora, zespodu (do spodní komory) a zepředu. Výhoda velkého předního vstupu spočívá v tom, že se dostanete k uloženým věcem, aniž byste museli vyskládat celý obsah batohu. Trekové hole lze vsunout do unikátních plastových úchytek s křížovým rozevíráním, které zafixují ostré hroty holí, aby nepoškodily plášť batohu. Elastická oka zase umožňují připevnit hole, které mají gumové konce.

- pohodlný, odvětraný a nastavitelný zádový systém AirMesh
- dvě komory oddělené zipovou přepážkou
- vstup shora, zespodu a zepředu skrze široký zip
- výškově i délkově nastavitelný hrudní popruh pro optimální rozložení váhy vůči ramenům
- měkčené ramenní popruhy a bederní pás, který je opatřený dvěma kapsami
- na každém boku vnější strečová kapsa na láhev
- kapsa na hydrovak s otvorem pro protažení hadičky, uchytitelné na ramenním popruhu
- bezpečnostní vnitřní kapsa na zip v horním víku pro uložení peněz či dokladů
- skrytá poutka pro přivázání nákladu vně batohu, např. karimatky nebo oblečení
- unikátní pevné úchytky pro připevnění trekových holí
- smyčky na uchycení cepínů
- bezpečnostní píšťalka zabudovaná v hrudním popruhu pro přivolání pomoci
- kvalitní spony a zipy YKK jsou snadno ovladatelné i v rukavicích
- pláštěnka v samostatné spodní kapse se systémem pro pevné uchycení na batohu

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem35 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry69 x 32 x 30 cm
Hmotnost1400 g
MateriálN210D Triple Hexa
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.