Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu
Využijte kupón FEBR5 a získejte slevu 5 % na vše. Platí do 25. 2. 2024 na nezlevněné produkty.

Lowe Alpine Attack 25

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
LOWE-FMP-42
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Jednoduchý univerzální a velmi lehký batoh s polstrovanou kapsou na notebook a tablet.

Attack 25 je spolehlivý batoh, se kterým můžete sportovat, vyrazit do hor, stejně jako do města. Je navržen tak, aby neomezoval pohyb, pevně držel na zádech, byl pohodlný a zároveň vhodný do mnoha různých podnebí.

- pohodlná záda batohu, na kterých se nedrží sníh, a jsou snadno umyvatelná
- AdaptiveFit ramenní popruhy se přirozeně pohybují s tělem při pohybu
- nastavitelný bederní pás pro věští stabilitu
- dvě postranní strečové síťované kapsy např. na láhve s vodou
- polstrovaná kapsa na notebook 15" a tablet 10.2"
- vrchní kapsa na menší předměty
- klip na klíče
- kapsa na hydrovak s otvorem pro protažení hadičky, uchytitelné na ramenním popruhu
- úchytný systém pro přivázání nákladu vně batohu, např. přilby nebo bundy
- poutko na světlo
- ucho pro nošení v ruce a pohodlnější manipulaci
- kvalitní spony a zipy YKK jsou snadno ovladatelné i v rukavicích

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem25 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15"
Rozměry49 x 29 x 27 cm
Hmotnost650 g
MateriálTrishield Grid
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.