Využijte slevový kód HOT7 a získejte slevu 7 % na nezlevněné produkty. Platí do 3. 7. 2022.

Lowe Alpine AirZone Z 20

Vyprodáno
Kód produktu
LOWE-FTE-79
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Univerzální turistický batoh s prodyšným zádovým systémem na cesty do města, přírody i na kolo.


Hlavní předností batohu AirZone Z 20 je inovovaný zádový systém AirZone, který se jen minimálně dotýká zad, a díky síťované přepážce vytváří prostor pro cirkulaci vzduchu a efektivní odvětrávání zádové oblasti. I proto je batoh skvělým společníkem pro každodenní užívání, pohyb po městě, na sport i turistiku po celý rok. Ve městě nejvíc oceníte menší kapsy na cennosti, klip na klíče a boční kapsy na láhev. Na horách přijde vhod pláštěnka, kapsa na hydrovak, unikátní systém uchycení trekových holí do plastových oček, která zabrání ostrému hrotu hole v kontaktu s látkou batohu, a přední kapsa z pružné látky pro odložení náhradních či nepotřebných svršků.

 • odvětraný zádový systém AirZone
 • úchyt TipGripper na trekové hole
 • kapsička na drobnosti na horní straně
 • přední strečová kapsa
 • dvě boční kapsy na láhev
 • kapsa na hydrovak
 • boční kompresní popruhy
 • hrudní popruh s SOS píšťalkou
 • bederní popruh
 • bezpečnostní kapsa uvnitř
 • poutko na nošení v ruce nebo zavěšení
 • karabinka na klíče
 • poutko na blikačku
 • integrovaná pláštěnka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem20 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry50 x 27 x 23 cm
Hmotnost930 g
MateriálN6.6 Mini Rip
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.