Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

Lowe Alpine Aeon ND 25

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
LOWE-FTE-68
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Odlehčený dámský batoh s funkční výbavou na turistiku, horskou cyklistiku, běh nebo skialpinismus.


Všestranný batoh Aeon ND 25 je jako stvořený pro aktivní dámy, které si chtějí pobyt v přírodě užít naplno! Ergonomický zádový panel AirContour se speciálním systémem odvětrávání se přizpůsobí pohybu a zajistí stabilitu i pohodlné nošení při různých aktivitách. Společně se zúženými a odlehčenými ramenními popruhy a bederním pásem Flexion přilne k zádům a optimálně rozloží hmotnost neseného nákladu. Vyšší litráž zajistí dostatek místa na vak na vodu i výbavu na pěší výlet do hor nalehko či cykloturistiku. Další výbavu lze připnout na batoh zvenku pomocí oček a speciálních úchytů Multi-Lock a TipGripper. Pružná přední kapsa je ideální na odložení mapy nebo svršku navíc, boční kapsy pojmou láhev i malou lékárničku. O bezpečí dokladů a peněženky se postará vnitřní kapsička na zip.

 • odvětraný zádový systém AirContour
 • odlehčené ramenní popruhy Flexion
 • bederní popruh Flexion s kapsami na mobil nebo GPS
 • hrudní popruh s píšťalkou
 • vnější kapsa na hydrovak
 • pružná přední kapsa
 • horní kapsa na brýle
 • boční kompresní popruhy
 • poutka Multi-Lock pro zavěšení cepínu, holí a přilby
 • úchyty TipGripper na trekové hole zabraňující kontaktu ostrých hrotů s látkou batohu
 • karabinka na klíče
 • SOS panel
 • poutko na zavěšení blikačky
 • pláštěnka je součástí batohu
 • délka zad 36–46 cm
 • doživotní záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem25 l
Kapsa na notebookne
Rozměry51 x 26 x 21 cm
Hmotnost840 g
Materiál100D x 2100 Taslan Dobby / TriShield
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.