Využijte kupón HIT6 a získejte slevu 6 % na nákup. Platí do 16. 6. 2024 na nezlevněné produkty.

Lowe Alpine Aeon 27

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
LOWE-FTE-64
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Víceúčelový batoh k celoročnímu použití v horách, na kole nebo na lyžích.


Chcete batoh, který můžete vzít v zimě na hory, projet se s ním na kole nebo na lyžích, případně s ním vylézt nějakou ferratu? Model Aeon zvládne dokonale všechny tyto aktivity. Jakýkoliv těžký náklad se stane polovičním díky skvělé kombinaci polstrovaných ramenních popruhů a zádového systému Air Contour. Celý zadní panel je navíc odvětrávaný, což vede k minimálnímu pocení. Na batohu je instalovaný systém Multi-Lock, dík kterému lze připnout veškerou výbavu – přilbu, trekové hole, cepíny. Na přední straně je navíc velká strečová kapsa, do které lze rychle uložit mikinu nebo větrovku.

 • vysoce odvětraný zádový systém Air Contour
 • tenké, polstrované ramenní popruhy Flexion, které naprosto přesně lemují ramena
 • Multi-Lock systém k upnutí turistického a lezeckého vybavení
 • očka TipGripper na fixaci trekových holí
 • 2 kapsy na bederním pásu
 • malá kapsa na horní straně batohu
 • externí kapsa na hydrovak umístěná v zádovém panelu
 • dvojité boční kompresní popruhy
 • pláštěnka je součástí batohu
 • poutko na blikačku
 • hrudní popruh s píšťalkou
 • poutko na klíče
 • strečová přední kapsa
 • malá vnitřní kapsa
 • doživotní záruka

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLowe Alpine
Objem27 l
Rozměry52 x 25 x 22 cm
Hmotnost0,9 kg
Materiálsvrchní tkanina: 100D x 2100 Taslan Dobby / TriShield
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Počátek Lowe Alpine sahá do roku 1967, kdy tři bratři z Colorada, horolezci a cestovatelé Jeff, Greg a Mike Lowe putovali po Spojených státech a vyvíjeli nové metody lezení. Jejich dlouhá cesta přinesla dva výsledky: zaprvé průkopnictví v alpském stylu horolezectví, zadruhé rozhodnutí, že už se nebudou spokojovat s nízkou kvalitou výstroje, která v té době byla k dostání. Aby uspokojili své náročné požadavky, založili společnost Lowe Alpine, s jediným jasným cílem: vyvinout takové batohy, které uspokojí potřeby každého dobrodruha či dobrodružky, neomezují pohyb, a kterým lze plně důvěřovat.

  Bratři přinesli do světa batohů revoluční myšlenky, které jsou dnes běžně rozšířeným standardem. Vynalezli kupříkladu první batoh s vnitřní kostrou, nebo kompresní popruhy. Brzy však zájem nezůstal jen u batohů, když se pustili do vývoje cepínů, maček, jištění a další techniky. Postupem času se společnost vypracovala až na první příčky mezi nejuznávanější světové výrobce batohů a příslušenství. Lowe Alpine se od svého založení nikdy nepřestala vyvíjet. Inovativní duch, se kterým ji bratři založili, přetrval až dodnes.

  Lowe Alpine klade vysoký důraz na odolnost, funkčnost a pohodlnost svých produktů. Vše nepotřebné, co se může poškodit nebo selhat, je při vývoji okamžitě odstraněno. Objem batohů je měřen přesnou, mezinárodně doporučovanou metodou ASTM: s pomocí plastických kuliček, které se následně přesypou do kalibrovaného měřícího válce. Pro šití jsou používány třípramenné nylonové nitě, velmi silné a trvanlivé. Každý důležitý šev je ztrojený: dvojité šití je překryté ochrannou páskou a znovu přešité. Hlavní místa jsou pak pětinásobně, nebo dokonce až desetinásobně zapošívána.

  Spodní část velkých batohů, která bývá nejvíce namáhána a vystavována mechanickým poškozením, je zdvojena. Všechny textílie jsou pečlivě testovány, od odolnosti proti oděru, roztržení, až po test barevné stálosti. Každý materiál je také prověřován z hlediska vysokých nároků na voděodolnost.

  Spony musejí mít optimální úhel nastavení, aby nebylo příliš náročné posunout popruhy, a zároveň aby se samovolně nepovolovaly. Spony a přezky jsou pak testovány až do úplného zničení, s cílem nalézt ideální poměr mezi tvrdostí a flexibilitou materiálu. Zipy musejí být lehké, odolné, trvanlivé a lehce ovladatelné, proto jsou použity kvalitní zipy YKK.

  Ramenní popruhy musejí být pevné a zároveň flexibilní, proto jsou používány drahé a velmi kvalitní polyethylenové a EVA pěny. Bederní pásy největších batohů využívají kombinaci otevřených a uzavřených pěnových buněk. Zatímco ty uzavřené udržují tvar a pevnou oporu, vrstva otevřených buněk se stará o měkkost a průhybnost. Výsledkem celého procesu je pak vysoce kvalitní batoh, na který se můžete skutečně spolehnout.