Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

LOQI Cover M PIET MONDRIAN Composition

Vyprodáno
Kód produktu
LOQI-LM-PM-CO
Vaše cena (včetně DPH) 750 Kč
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Nepromokavý obal na kufr s jedinečným vzhledem.

Se stylovým obalem LOQI najdete svůj kufr mezi ostatními hned na první pohled. Kufr je díky němu skvěle chráněn proti zbytečnému poškození při přepravě i před vnějšími vlivy. Obal je vyrobený z lehkého ekologicky nezávadného materiálu, který se snadno udržuje.

- ekologicky nezávadný OEKO-TEX materiál (310 GSM)
- nepromokavý materiál
- zapínání na patentky
- originální vzhled
- snadné nasazování
- otvory na držadla
- snadná údržba

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceLOQI
Barvavíce barev
Rozměry58 - 65 cm
Materiál85% Polyester and 15% Spandex
RFID ochrana karetNe
HmotnostVýrobce neuvádí
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Společnost LOQI je známa svými výrobky téměř po celém světě. Jednotliví návrháři pochází z odlišných koutů světa a do svých výrobků vnáší kouzlo toho nejlepšího ze své kultury. Název LOQI symbolizuje spojení mezi Východem a Západem. LO je zkratkou latinského slova Loci, které znamená místo. Slovo QI je převzato z čínštiny a označuje životní energii.

    Značka LOQI si dává velmi záležet na výběru materiálu a podmínkách, za kterých jsou produkty vyráběny. Látka OEKO-TEX, která je použitá na tašky je certifikovaná jako šetrná k životnímu prostředí. Certifikace  zahrnuje testy na zakázané látky, látky škodlivé i látky škodlivé jež ještě nejsou ošetřeny legislativě. Podle The Consumer Product End-use Research Institute Co., Ltd z Japonska, který se zabývá testováním kvality, dosáhly výrobky LOQI hodnocení 4 a více na stupnici 1 (velmi slabý) až 5 (vynikající). Továrny LOQI jsou akreditovány Inertek, což zaručuje dodržování norem, které se zabývají péčí o zdraví a bezpečnost zaměstnanců a dodržování ekologických iniciativ.