Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Skořepinové cestovní kufry IMPACKT

Skořepinová cestovní zavazadla německé značky IMPACKT s prodlouženou zárukou vám umožní cestovat komfortně, bezpečně a zase o krůček udržitelněji. Jejich doménou je nejen inovativní design a ekologicky šetrná výroba, ale především kvalitní a odolný materiál z recyklovaného plastu. V naší nabídce najdete palubní, střední i velké čtyřkolečkové kufry s vyměnitelnými kolečky, kosmetické kufříky a skořepinové mini brašny z produktové řady IP1, dostupné v několika trendy barvách.

Značka skořepinových cestovních kufrů – IMPACKT – vznikla s vizí přinést do odvětví výroby zavazadel více udržitelnosti, odpovědnosti a povědomí o ekoturistice, díky níž můžeme společnými silami udělat ještě více pro to, aby byl svět lepším místem pro všechny.

Cílem značky IMPACKT, jež staví své know-how na mnohaletých zkušenostech předního německého výrobce cestovních zavazadel – travelite, je sloučit ekologické smýšlení s udržitelností velkovýroby, vysokými standardy kvality, dostupnou cenou a moderním designem tak, aby vznikly odolné a spolehlivé kufry, které budou vhodnou alternativou pro ty, kdo chtějí žít udržitelněji, a přesto si dopřát radost z cestování, které zatím samo o sobě i přes řadu zlepšení příliš udržitelné není.

Skořepina kufrů IMPACKT IP1 je vyrobená ze 46 % z recyklovaného polypropylenu a podšívka ze 100% recyklovaného polyesteru utkaného z opětovně zpracovaných vytříděných PET lahví. Recyklovaný materiál je odebírán jako surovina pouze od dodavatelů, kteří jsou držiteli mezinárodní certifikace Global Recycle Standard (GRS). Ta spotřebitelům mimo jiné potvrzuje, že takto označené textilní výrobky byly opravdu vyrobeny ekologicky šetrným způsobem. Transparentní dodavatelský řetězec taktéž umožňuje zákazníkům dohledávat informace o obchodních partnerech i o způsobu a mechanismech kontroly dodržování sociálních a etických standardů.

Aby kufry splnily svou misi a doprovázely vás jako udržitelný partner opravdu dlouho, jsou v případě potřeby snadno opravitelné. To umožňuje nejen do detailu promyšlená inovativní konstrukce, ale také servisní centrum výrobce disponující náhradními díly.

Kufry procházejí náročným testováním, díky němuž výrobce garantuje prodlouženou záruku 6 let. V rámci vývoje a kontrol kvality se ověřuje, že jednotlivé komponenty splňují řadu přísně nastavených kritérií. Kolečka musí zvládnout ujet vzdálenost 30 až 50 km po různých typech povrchů při plném naložení kufru. Horní a boční madla musí vydržet až 5000 mechanických zvednutí, výsuvná madla musí jít bez poškození vytáhnout a zasunout minimálně 2800krát. Pro testování odolnosti skořepiny musí plně naložené kufry IMPACKT IP1 zvládnout ustát několik volných pádů na zem z výšky 1,2 m s dopadem na každý roh, každé kolečko zvlášť i všechna čtyři kolečka současně.

IMPACKT spolupracuje s organizacemi Peta a Climate Partner. Při výrobě měří a kompenzuje svou uhlíkovou stopu a také kontroluje, zda použité materiály neobsahují potenciálně nebezpečné a nežádoucí látky.

Oficiální stránky výrobce: www.impackt.de