Byznys brašny Everki

Značka Everki se již řadu let zabývá výrobou inovativních byznys batohů a brašen, které jsou pověstné pro svou nadstandardní kvalitu, luxusní výbavu a komfort. Stylový design a elegantní zpracování každého kousku umožní jeho všestranné využití při mnoha příležitostech a řada speciálních prvků Vám pomůže vytvářet přehledné zázemí, díky němuž budete moci sebejistě a s vervou plnit své každodenní pracovní úkoly. Produkty Everki s prodlouženou zárukou se vyznačují jak luxusním zpracováním vnějšku a interiéru, tak použitím pouze kvalitních a odolných materiálů (nylon/ballistic nylon). Batohy jsou navíc vybaveny polstrovanými přihrádkami na notebook a ergonomickými zádovými panely. Pokud často cestujete s notebookem či tabletem, pak si můžete být jistí, že s Everki jsou při transportu elektronika i cennosti v naprostém bezpečí.

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Americká značka Everki, založená v roce 2005 v Kalifornii, se specializuje na výrobu špičkových byznys batohů, kufříků, brašen a příslušenství, které pomáhají chránit Vaše elektronické přístroje při každodenním dojíždění do práce nebo během konferencí a služebních cest.

Výrobky Everki vynikají luxusním zpracováním, komfortem, funkčností a především nadstandardní kvalitou, díky čemuž se mohou měřit se svými konkurenty.

Mezi největší přednosti batohů patří patentovaný systém vyztužených hran, který pomáhá chránit elektroniku před případnými nárazy a otřesy. Tvar i rozměry zavazadla jsou uzpůsobené potřebám cestujících. Většina batohů a brašen vybavená oddílem na laptop lze úplně rozevřít (na 180°), takže zavazadlo bezpečně projde skenovacím zařízením na letišti, aniž byste museli notebook vytahovat. Batohy jsou vybaveny oddělením na notebook, které je nejen bohatě polstrované, ale rovněž nastavitelné! Pokud tedy vlastníte notebooky různých velikostí, nemusíte si kvůli přenášení každého z nich pořizovat nový batoh. Některé batohy mají ve své horní části ještě jedno eso – vyztuženou přihrádku na brýle, ale v případě potřeby do ní lze uložit i jiné cennosti, které budete mít pod kontrolou a ihned po ruce.

Poskytnout zákazníkům spolehlivé produkty, které svými funkcemi zjednoduší transport i optimalizují manipulaci při cestování na krátké i dlouhé vzdálenosti, je pro firmu Everki opravdovou výzvou. Proto se snaží své produkty neustále vyvíjet a inovovat tak, aby i v budoucnu vyhovovaly náročným požadavkům, které na nás klade rychlé tempo dnešní doby.

Oficiální stránky výrobce: www.everki.com