Ergobag Cubo

Vyprodáno
Kód produktu
ERGOBAG-CSI-001
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Ergonomická školní aktovka s rostoucím zádovým systémem.


Školní batoh Ergobag Cubo je pro malé školáky a školačky tou správnou oporou. Jeho zádová část je inspirována vysokohorskými batohy a pomocí individuálního nastavení eliminuje zátěž vyvíjenou na dětská záda i riziko případných disbalancí. Hrudní a bederní popruh zajistí optimální rozložení zátěže a její přenesení z ramen na pánev, která je mnohem stabilnější. Díky pevnému vnějšímu skeletu je batoh navíc samostojný, a tak se neprověšuje a nebortí, ani když není zcela naplněn.

Ekologicky vyrobený materiál je velmi odolný proti dešti i nečistotám. Aktovka tak bude jako nová po dobu několika let. Díky rostoucímu zádovému systému, který je možné přizpůsobit dítku vysokému 100–150 cm, je batoh Ergobag Cubo vhodný pro děti napříč celým 1. stupněm základní školy. Bojíte se, že svého majitele omrzí? To nehrozí! S výměnnými obrázky Kletties obměníte jeho design lusknutím prstu.

- jedna komora s vnitřním členěním
- menší přední kapsa na zip
- prostor na láhev a svačinu v přední kapse
- nastavitelný zádový systém (pro výšku 100–150 cm)
- hrudní a bederní pás
- ekologický materiál vyrobený z recyklovaných PET lahví
- dvakrát impregnovaná látka s vodním sloupcem 1500 mm
- plastové přezky neobsahují ftaláty
- magnetické zapínání Fidlock pro snadné ovládání
- jmenovka na vnitřní straně víka
- reflexní prvky pro lepší viditelnost
- 4 Kletties – výměnné obrázky na suchý zip

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceErgobag
Objem19 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry40 x 25 x 20 cm
Hmotnost1100 g
Materiálekologický materiál z recyklovaných PET lahví
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

    O značce

    Firma Ergobag provedla revoluci na trhu se školními batohy. Jejich unikátní ergonomický koncept inspirovaný vysokohorskými batohy předchází přetěžování dětské páteře a vadnému držení těla.

    Věděli jste, že batoh prvňáčka váží až 6 kg? Ergobag dětským zádům pomáhá se s takovou zátěží vyrovnat. Důležité jsou výškově nastavitelné ramenní popruhy, stejně jako posuvný hrudní a pánevní popruh, které zajistí, že lze batoh individuálně upravit na míru každého dítěte. Větší část zátěže je tak přenášena na stabilní oblast pánve, což prospívá přetěžované krční a bederní páteři.

    Kromě toho jsou batohy vyrobeny z recyklovaného materiálu, který je však díky impregnaci voděodolný. Produkty Ergobag si již získaly mnohá ocenění a důvěru rodičů, kterým není zdraví jejich dětí lhostejné.