Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Envirosax Aqua stream

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
ENVIROSAX-AQT
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Stylová a elegantní láhev bez BPA, která ušetří životní prostředí, jelikož plně nahradí jednorázové PET láhve.

Udělejte něco pro sebe i pro přírodu! Envirosax Aqua stream je elegantní, stylová a spolehlivá eko láhev s moderním potiskem, která vám pomůže dodržovat pitný režim. Na rozdíl od jednorázových PET lahví šetrná k životnímu prostředí, lze ji používat opakovaně a bez zdravotního rizika, neobsahuje totiž nebezpečný Bisfenol A. Díky speciálnímu uzávěru z láhve neunikne ani kapka tekutiny a bez problému se vejde jak do malého batůžku, tak do vaší oblíbené kabelky.

- speciální uzávěr s ventilem pro snadné pití
- široké hrdlo pro snadné plnění a čištění
- šroubovací uzávěr zamezí protékání
- pro větší osvěžení v letních měsících je možné do láhve vložit led
- odolný a bezpečný materiál (testován na přítomnost BPA s negativním výsledkem)
- nemýt v myčce, neohřívat v mikrovlnné troubě a nedávat do mrazáku
- lahev není odizolovaná, neměly by se proto do ní nalévat horké nápoje

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceEnvirosax
Objem500 ml
Materiálnerez ocel, plast
Rozměryvýška: 23 cm, ⌀ 6 cm
Hmotnost150 g
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

  O značce

  Envirosax je australská firma, která se zabývá výrobou ekologických tašek a lahví. Filozofií Envirosaxu je přispět k lepší budoucnosti naší planety a spojit udržitelný rozvoj s elegantním vzhledem a nápaditým designem svých výrobků. Vlajkovou lodí značky jsou lehké, snadno skladné a elegantní ekologické tašky, jejichž životnost dosahuje i při pravidelním používání až pěti let, takže dokáží nahradit až 5000 igelitek. Envirosax tedy pomáhá šetřit nejen přírodu, ale i vaši peněženku.

  Společnost byla založena v roce 2004 v údolí Currumbin v jihovýchodní části australského Queenslandu. Sídlo společnosti se nachází na 10 akrech nedotčeného australského pralesa, kde její zakladatelé Belinda a Mark Cokerovi žijí nenáročným životním stylem, při kterém využivají solárně ohřívanou vodu a fotovoltaické články pro výrobu elektřiny. Kromě toho vlastní společnost les s více než patnácti sty borovicemi, které ročně absorbují dvacet kilogramů oxidu uhličitého. Tyto a další aktivity posouvají společnost Envirosax blíže k nulové uhlíkové stopě.

  Envirosax se snaží zodpovědně působit na širokou veřejnost a informuje o dopadu plastových produktů na naši planetu a životní prostředí, proto je cílem společnosti také vzdělávat dospělé i děti a nabádat je k ekologickému, a hlavně rozumnému přístupu k přírodě a zdrojům, které nám příroda nabízí. V rámci svých aktivit věnuje společnost procento ze svého zisku charitativním a neziskovým organizacím, které se snaží chránit přírodu a vytvářet lepší životní prostředí po celém světě.

  Kategorie

  Produkt se nachází v: