Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Enrico Benetti

V širokém sortimentu nizozemské značky Enrico Benetti najdeme každodenní všestranná zavazadla pro studenty i pracující - nejrůznější batohy a brašny na notebook či tablet, ale i moderní volnočasové batůžky a kabelky. K dostání jsou i další větší zavazadla, jako jsou cestovní a sportovní tašky a kufry.

Historie značky Enrico Benetti sahá do poválečného roku 1946, kdy ji založili dva bratři. Ve starém slepičím kurníku začali tehdy vyrábět kožené výrobky, zpočátku to byly fotbalové míče a nákupní tašky. Společnosti se dařilo, rychle rostla a přestěhovala se do větší budovy. Když se k firmě přidali i synové zakladatelů, záběr značky se rozšířil o kožené školní brašny a dámské kabelky. V devadesátých letech už byly pod značkou Enrico Benetti k dostání i další zavazadla.

Od prvního dne jsou pro značku Enrico Benetti řemeslo a kvalita klíčovými hodnotami a prioritou zůstávají do dneška.

Kolekce značky Enrico Benetti se skládá z moderních brašen pro muže i ženy, praktických a elegantních batohů, kabelek, stylových business tašek, textilních i skořepinových kufrů. Pro produkty Enrico Benetti je charakteristický dobrý poměr ceny a kvality. To se odráží i ve vysokém hodnocení produktů v různých kvalitativních testech.

S produktem Enrico Benetti získáte funkčního a spolehlivého pomocníka na dlouhou dobu.

Oficiální stránky výrobce: www.enrico-benetti.nl