Doppler Zero Fruity Orange

Vyprodáno
Kód produktu
DOPPLER-7106302
Vaše cena (včetně DPH) 598 Kč
Varianta Fruity orange
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 3 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Ultralehký jednobarevný dámský/dětský skládací mini deštník s manuálním otevíráním.


Kompaktní mini deštník Zero,99 je velký jako půllitrová PET láhev a váží méně než běžná tabulka čokolády. I přesto vám nejlehčí deštník od značky doppler zajistí spolehlivou ochranu v nepříznivém počasí. Ramena deštníku jsou zpevněná kvalitním pružným karbonem, který zabrání jejich ohýbání a lámání ve větru. Bezproblémové manuální otevírání a skládání bez zasekávání zajišťuje mechanismus s posuvným jezdcem. Stříška v módní pastelové barvě vás zaručeně nabije pozitivní energií.

 • odlehčená kostra z odolného hliníku a karbonu
 • kvalitní potah z extra tenkého 100% polyesteru
 • mechanické otevírání/zavírání
 • větruodolná konstrukce – testována při rychlosti větru 80 km/h
 • délka složeného deštníku: 21 cm
 • průměr střechy: 91 cm
 • počet ramen: 6
 • délka ramen: 50 cm
 • prodloužená záruka 3 roky
 • oceněno Red Dot Award 2019

Více informací

More Information -awtawtawta
Výrobcedoppler
Barvaoranžová
Rozměry↔ 21 cm, ⌀ 91 cm
Materiálhliník/karbon
RFID ochrana karetNe
Hmotnost99 g
Záruka3 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Rakouská rodinná firma doppler, založená v roce 1946 v městě Braunau na Innu, vyrábí kvalitní deštníky, slunečníky, pláštěnky, polstry a zahradní nábytek, jejichž doménou je kvalitní řemeslné zpracování se zaměřením na detail, funkčnost a inovace.

  Deštníky značky doppler jsou víc než jen pouhá ochrana před deštěm. Jsou to spolehliví a technicky propracovaní pomocníci do nepohody, kteří mají svůj styl a hodí se pro každou příležitost. Jejich vzhled a odolnost formuje již sedm desetiletí poctivá práce, zkušenosti, nadšení a odhodlání nezávisle vyvíjet výrobky, jež budou zákazníkům věrně a dlouho sloužit každý den napříč ročními obdobími. A tyto hodnoty spojují vlastníky firmy s jejich zaměstnanci, obchodními partnery a zákazníky po celém světě i dnes.

  Společnost, kterou v současnosti řídí už čtvrtá generace rodiny zakladatele Ernsta Dopplera, působí ve více než 40 zemích světa a je mezinárodně uznávaným podnikem s řadou dceřiných společností v Evropě a Asii (v ČR od r. 1991). Doppler zaměstnává celkem 360 lidí, z toho 200 v hlavním závodě v Rakousku, který je od jeho přestavby v roce 1999 považován za největší továrnu na deštníky v Evropě. K dalšímu významnému kroku v historii firmy došlo v roce 2005, kdy byla ve spolupráci se švýcarským partnerem Strotz koupena značka Knirps, která nyní patří do skupiny společně se značkami derby a doppler Manufaktur.

  Doppler myslí také na udržitelnost a ochranu klimatu. Podle firemní filozofie „dopplerstandard“ jsou při výrobě používány pouze kvalitní komponenty a materiály s certifikací (TÜV, Ökotex, REACH nebo FSC). Produkty procházejí náročným testováním kvality – odolnost konstrukce deštníků se testuje v aerodynamickém tunelu, zjišťuje se i odolnost látky vůči blednutí. V rámci snahy šetřit zdroje a minimalizovat produkci odpadu jsou deštníky s prodlouženou zárukou navržené tak, aby se jednotlivé součásti daly vyměnit či opravit. Firma také pracuje na odbourávání plastových obalových materiálů a při výrobě preferuje využívání energie z obnovitelných zdrojů.

  Iniciativu vrátit rovnováhu našemu životnímu prostředí podporuje i kolekce Nature, jež byla uvedena do prodeje na jaře 2022. Na výrobu deštníků Nature se používají rukojeti ze dřeva z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem (certifikace FSC), látky vyrobené z recyklovaných materiálů (rPET) a impregnace bez PFC.

  Oficiální webové stránky výrobce: www.dopplerschirme.com

  Kategorie

  Produkt se nachází v: