Brašny na notebook Dicota

V našem obchodě nabízíme celou řadu brašen na notebook, batohů nebo pouzder a obalů na notebooky německo-švýcarské značky Dicota. Tyto i další produkty splňují ty nejpřísnější kritéria kvality, designu i funkčnosti. Se značkou Dicota bude o vaše notebooky i jiná elektronická zařízení stoprocentně postaráno tak, abyste se o ně nikdy nemuseli strachovat, takže si naplno můžete užívat života v pohybu!

Nedaří se nám najít produkty, které by odpovídaly zadaným parametrům.

Značka Dicota působí na trhu zavazadel již přes 20 let. Byla založena roku 1992 v německém městě Bietigheim-Bissingen jako rodinná firma. Brzy se díky kvalitnímu provedení jejich brašny na notebooky dostaly na světový trh. Roku 2013 bylo sídlo firmy přesunuto z Německa do Švýcarska. Značka je jednoznačně orientována na zákazníka a neustálé inovace. Produkty Dicota jsou vytvořeny pro každodenní život v pohybu, ten vyžaduje dokonalou ochranu vaší elektroniky a prvotřídní design.

Dicota se stará nejen o kvalitu svých produktů, ale také o sociální odpovědnost. V rámci ekologické udržitelnosti vyvíjí své produkty tak, aby bylo spotřebováno co nejméně energie a zbylo co nejméně odpadu. Od roku 2011 jsou všechny jejich produkty vyráběny bez PVC.

Za zmínku stojí především batohy, brašny a pouzdra z řady Bounce, ty jsou vyráběny z odolného polyesteru a kombinují styl s komfortem.