Deuter Trans Alpine 32 EL Graphite-black

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-3205917-4701
Vaše cena (včetně DPH) 4 090 Kč
Varianta Graphite-black
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Špičkový sportovní batoh s prodlouženými zády vhodný pro náročnější uživatele.

Výrobci a designéři univerzálního sportovního batohu Trans Alpine myslí především na uživatele. Přesvědčí vás o tom zejména řada funkčních detailů a vychytávek. Jedním z nich je například kapsa na chytrý telefon, která umožňuje rychlý a bezpečný přístup k vašemu telefonu bez sundání batohu. Samozřejmostí je kvalitní zádový systém, jenž je doplněn kompresními popruhy zajišťujícími perfektní posazení batohu na vaše záda. Síťovaná kapsa na přední části zase umožňuje pohodlné uložení helmy nebo i jiného vybavení. Deuter Trans Alpine se zkrátka snaží myslet na všechno, takže stačí nasadit batoh a vyrazit za dobrodružstvím. Verze EL se vyznačuje prodlouženým zádovým systémem, batoh tak bude sedět i těm vyšším sportovcům (ideální pro osoby s výškou nad 185 cm).

- zádový systém Airstripes
- nastavitelný bederní pás s kapsou
- přední kapsa umožňující rychlý přístup k malým nezbytnostem
- seřizovací popruhy pro individuální a ideální upravení těžiště
- kompresní popruhy upravující objem batohu
- vysunovací konstrukce bederního pásu
- odnímatelná pláštěnka
- SOS štítek
- nepromokavá kapsa na mokré prádlo
- speciální vnitřní kapsa na cennosti
- oddělitelný spodní prostor s vlastním přístupem
- pružné boční kapsy
- reflexní prvky
- hrudní popruh poskytující maximální stabilitu batohu
- na přední stranu batohu může být připevněna pružná kapsa na helmu
- karimatka na sezení
- kompatibilní s vodním rezervoárem až na 3 l
- speciální kapsa na chytrý telefon s rychlým přístupem

Zádový systém Airstripes
Minimální kontaktní plocha zádového systému Airstripes umožňuje volnou cirkulaci vzduchu a maximální možné odvětrávání.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Barvačerná
Objem32 l
Kapsa na notebookNe
Rozměry58 x 28 x 24 cm
Hmotnost1300 g
MateriálDeuter-Ripstop 210, Macro Lite 210
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/