Deuter Aviant Access Pro 70

Vyprodáno
Kód produktu
DEUTER-3512220
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Velký cestovatelský batoh s menším batůžkem a NFC technologií.


Cestujete rádi nalehko s batohem i když by byl leckdy výhodnější kufr? Právě jste našli praktického pomocníka přesně pro vaše cestovatelské dobrodružství. Batoh Deuter Aviant Access Pro je velmi prostorný, takže se do něj pohodlně sbalíte i na vícedenní dovolenou. Přední přístup, čtyři různá madla a zesílené boční strany z batohu Aviant Access Pro dělají opravdu univerzální zavazadlo. Do zadní části je integrována krycí stěna, která v případě potřeby schová a ochrání zádový panel včetně ramenních popruhů a bederního pásu. Batoh je vybaven kompresními popruhy, vyjímatelnou taškou na boty či špinavé prádlo a samostatným menším batůžkem, který se perfektně hodí na kratší pochůzky. Jako všechna zavazadla řady Deuter Aviant disponuje i tento model NFC technologií.

 • zádový systém Contact
 • systém VariQuick
 • pružná ocelová rámová konstrukce
 • polstrovaný bederní pás
 • samostatný malý batoh s polstrovanou kapsou na 13" notebook
 • kompresní popruhy
 • přední externí kapsa na různé vybavení
 • samostatná kapsa na boty nebo špinavé prádlo
 • zakrytí zádového panelu
 • zesílené boční strany
 • boční madla
 • očka pro uzamknutí jezdců zipu zámkem
 • přední přístup
 • NFC technologie
 • snadno omyvatelný a vodu odpuzující materiál bez PFC

Zádový systém Contact

Ergonomicky tvarované polstrování těsně obemyká tělo a rovnoměrně rozkládá hmotnost batohu. Kanálky v polstrování jsou prodyšné a zaručují příjemnou ventilaci díky vzdušné 3D síťovině. Systém VariQuick umožňuje přizpůsobit délku zádového panelu přesně vaší postavě.

NFC technologie

Batohy a jiná zavazadla vybavená NFC technologií lze pomocí chytrého telefonu a speciální aplikace registrovat, ověřit tak jejich pravost a zároveň sledovat jejich polohu.

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDeuter
Objem70 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku13"
Rozměry74 x 35 x 30 cm
Hmotnost2630 g
Materiál600D Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Firma Deuter je vůbec nejstarší značkou vyrábějící batohy. Firma byla založena Hansem Deuterem již roku 1898 v německém městě Augsburg - Oberhausen a na přelomu století zásobovala bavorskou poštu brašnami a pytli na dopisy. Od roku 1905 se pak také zaměřují na půjčování velkých stanů. Další rozvoj potom v roce 1910 přinesl výrobu prvních batohů, stanů, rozšíření výroby brašen a dalších doplňků, určených především pro armádní vybavení. Po první světové válce firma dále rostla, kromě rozšíření výroby na kožené batohy a brašny, začala vyrábět i kufry a celty, soustředila se dále na výrobu stanů, které půjčovala mimojiné i na Oktoberfest. První horolezecká výprava s batohy a dalším vybavením Deuter směřovala do Pamíru už roku 1928. Deuter zásoboval německé horolezce svým vybavením až do 70. let, než se trh rozrostl o další značky. Prvním opravdovým hitem se stal batoh Tauern, byl vyvinut již roku 1934 a na třicet let zcela ovládl horolezecké výpravy, použil ho i Hermann Buhl při prvovýstupu na Nanga Parbat (8,125 m) roku 1953. 

  Roku 1939 byly závody Deuter podřízeny totalitní německé moci a využity pro zbrojní průmysl. Po válce se pak firma snažila rychle se opět postavit na nohy a dále expandovat díky inovacím. Přelomové bylo zahájení výroby nylonových batohů roku 1968 a brzy se stal Deuter jedničkou na německém trhu batohů. Zásadní změnu přinesl i rok 1985, kdy Deuter získal patent na revoluční zádový systém Deuter Aircomfort, jenž se s určitými úpravami vyrábí dodnes. Roku 1988 pak Deuter do týmu přibral i zkušené horolezce a horské vůdce, kteří se od té doby podílí na vývoji nových funkčních batohů. Tento trend pokračuje i ve spolupráci s Německou asociací horských a lyžařských vůdců, kterou firma navázala roku 1997.

  Značného úspěchu firma dosáhla se svými cyklistickými batohy. V roce 1990 byla představena kolekce cyklobatohů se zádovým systémem Airstripes. O 15 let později firma vyvinula SHIELD System – jedná se o integrovaný chránič páteře, který nabízí větší bezpečí adrenalinovým nadšencům. Batohy Attack díky Shield systému pyšní zlatou medailí za inovační přístup v soutěži Eurobike. V roce 2006 Deuter přišel s dalším vylepšením, a to systémem SL-WOMEN'S FIT. Batohy Deuter se zkratkou SL jsou speciálně tvarované pro dámy.

  Dnes se firma již velmi rozrostla – své zastoupení má ve 45 zemích. Deuter se řadí do TOP 5 prodejců batohů na světě. Díky neustálým inovacím jsou kvalitní batohy Deuter skvělou volbou pro milovníky aktivního života.  Deuter je členem skupiny Bluesign, která zaručuje udržitelnou výrobu textilních výrobků v souladu s přírodou a s respektem k lidem

  Velmi oblíbené jsou multifunkční batohy Freerider, pohodlné a flexibilní batohy Futura, krosny ACT Lite s opravdu velkým úložným prostorem, praktické ledvinky nebo batohy na notebook Giga.

  V naší Poradně se dovíte specifika jednotlivých zádových systémů Deuter.

  Stránky značky v češtině: http://batohy-deuter.cz/

  Oficiální stránky výrobce: https://www.deuter.com/

  Kategorie