Rádi Vám pomůžeme:

+420 722 933 770

(9:00–15:00)

Menu

Dakine Range 24L

Vyprodáno
Posledních %1
Kód produktu
DKN-10000424
Vyřazen z prodeje
  • 365 dní na výměnu
  • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Kvalitní stylový batoh na notebook.


Batoh Range je vymyšlen pro lidi, kteří mají rádi neobvyklý styl a zároveň funkčnost. Hlavní kapsa batohu je vybavena přihrádkou pro notebook, ve zbylé části je dostatek místa pro uložení dokumentů a příslušenství. Zavírání je řešeno stahovacími šňůrkami. V přední části je umístěna menší kapsa vhodná pro drobné předměty jako je peněženka, klíče či telefon. Proti krádeži jsou obě kapsy chráněny kápí, která se přes ně přetáhne a zajistí se přezkou. Na boku je stahovací kapsa na piti.

- nepolstrovaná kapsa na notebook
- přední kapsa pro iPad
- boční kapsa

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDakine
Objem24 l
Kapsa na notebookAno
Velikost notebooku15"
Rozměr kapsy na NTB19 x 11 x 6 cm
Rozměry48 x 28 x 15 cm
Hmotnost500 g
Materiál600D Polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

Zatím žádné recenze Vaše upřímné hodnocení pomáhá dalším zákazníkům ve výběru skvělého produktu.

    O značce

    Značka Dakine vznikla v roce 1979 na Hawaii. Začínala jako výrobce poutek na surfy, o sedm let později byla založena první severoamerická pobočka ve státě Oregon, kde dodnes sídlí její základna. Byla to právě značka Dakine, která začala jako první vyrábět snowboardové příslušenství a módu.

    V průběhu 90. let firma představila tři modely zimních rukavic a inovativní typ batohu tzv. Heli Pack, jenž byl prvním tzv. funkčním batohem. V roce 1998 uvedl na trh první batoh výhradně určený na skateboard. Na začátku nového tisíciletí začal Dakine vyrábět také příslušenství na kiteboarding. Dakine v současnosti nabízí zimní i letní oblečení, doplňky a hlavně legendární funkční batohy. Kvalita i prvotřídní moderní design jsou hlavními přednostmi této americké značky. Výrobky Dakine zajisté uspokojí každého zákazníka.