Dakine Lunch Box 5L Crescent Floral

Vyprodáno
Kód produktu
DKN-8160090-CFL
Vaše cena (včetně DPH) 790 Kč
Vyřazen z prodeje
 • 365 dní na výměnu
 • Záruka 2 roky
Vyprodáno
 

Podrobnosti

Chladicí taška na svačinu, oběd i potraviny na piknik či výlet.


Lunch box je chladicí taška na svačinky či obědy, kterou můžete jednoduše přenášet buď v batohu, nebo samostatně v ruce díky našitému držadlu. Do malé kapsičky ve víku můžete uložit příbor, ubrousky či jiné drobnosti.

 • termoizolační vlastnosti
 • jednoduchý a dobře omyvatelný vnitřní prostor
 • síťovaná vnitřní kapsička na drobnosti

Více informací

More Information -awtawtawta
VýrobceDakine
Barvašedá
Objem5 l
Rozměry25 x 28 x 10 cm
Hmotnost300 g
Materiál100% recycled polyester
RFID ochrana karetNe
Záruka2 roky

Recenze

K tomuto produktu zatím nemáme žádné recenze.

  O značce

  Značka Dakine vznikla v roce 1979 na Hawaii. Začínala jako výrobce poutek na surfy, o sedm let později byla založena první severoamerická pobočka ve státě Oregon, kde dodnes sídlí její základna. Byla to právě značka Dakine, která začala jako první vyrábět snowboardové příslušenství a módu.

  V průběhu 90. let firma představila tři modely zimních rukavic a inovativní typ batohu tzv. Heli Pack, jenž byl prvním tzv. funkčním batohem. V roce 1998 uvedl na trh první batoh výhradně určený na skateboard. Na začátku nového tisíciletí začal Dakine vyrábět také příslušenství na kiteboarding. Dakine v současnosti nabízí zimní i letní oblečení, doplňky a hlavně legendární funkční batohy. Kvalita i prvotřídní moderní design jsou hlavními přednostmi této americké značky. Výrobky Dakine zajisté uspokojí každého zákazníka.